pandora.com.tr
pandora.com.tr
Türkiye'nin En Büyük Kitabevi
Paylaş»

Yardım > Güvenlik

  • Kredi kartı bilgilerim çalınabilir mi?
  • 128 bit SSL güvenliği olan sitemizde ödeme işlemlerini yaparken kredi kartı bilgilerinin çalınma ihtimali yoktur. Sitemiz kredi kartı bilgilerinizi sistemde saklamaz. Siparişinizle ilgili göndereceğiniz postalarda kredi kartı bilgilerinize asla yer vermeyiniz. E-posta sağlayıcılarının güvenlik açıkları nedeniyle üçüncü kişiler bilgilerinize ulaşabilirler.
  • SSL nedir?
  • Secure Sockets Layer (SSL) 1995 yılında internet üzerinde güvenli veri alışverişi sağlayabilmek amacıyla Netscape Communications Tarafından geliştirilmiştir. Şu anda dünyada sanal ticaret işlemlerinde sıkça kullanılmaktadır. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. 128 bit şifrelemenin kötü niyetle kırılması/çözülmesi imkansızdır. Daha fazla bilgi için http://tr.wikipedia.org/wiki/Secure_Sockets_Layer sitesi ziyaret edebilirsiniz.
  • Şahsi bilgilerim güvende mi?
  • Şahsi bilgileriniz (ad, soyadı, adres, telefon , e-posta, kredi kartı bilgileri vb.) başka kişilere verilmez. Şahsi bilgileriniz reklam ve tanıtım amacıyla herhangi bir kişi ya da kuruma verilmez.
Ödeme işlemleri güvenliğiniz için
GeoTrust True BusinessID EV SSL
sertifikası kullanmaktayız. Doğrulamak için resmi tıklayınız
EN YUKARIYA GİT