Hakkımızda

1991 Ağustos’unda Beyoğlu’nda kapımızı açarken heyecanlı bir mecranın arifesindeydik:
...ve onlar kadını yaratmıştı...
Iapetos oğlu Prometheus kardeşi Epimetheus, kadın’ın hediyesiyle sevinmişti: Pandora’nın kutusu...açınca Pandora bu kutuyu, sanki hep mutlu yaşamış gibi o mitgiller saçıldı dert, acı, hastalık ve kötü ne varsa...bir tek umut çıkmamış denir kutudan dışarı. ol hikaye böyledir. Pandora kadındır. onlar kadını sevmez. bunlar sever. Pandora’nın kutusunu bir kez de bunlar açmıştır. içinden kadını sevmeyen kitabların ve onları izleyen Hesiodos’gillerin yanısıra, binlerce kitap daha çıkmıştır. bu da bir başka hikaye...
(Orhan Alkaya - 1991 Açılış broşüründen)

Nişantaşı 2014

Son bir ayda çıkan Türkçe kitapları %20 indirimle, İngilizce ithal kitapları orjinal kapak fiyatıyla satışa sunuyoruz. İthal ders kitaplarını ise orjinal fiyatlarının altında özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.
Stoklarımızda olmayan İngilizce kitaplar için özel sipariş verebilirsiniz. Yurtdışından getirtmek istediğiniz kitabı araştırıyor, size fiyat ve süre bilgisi iletiyoruz. Bu süre genelde İngiltere’den 45 gün, Amerika’dan 60 gün civarındadır. Siparişinizi onaylamak için yapmanız gereken, sipariş tutarını tarafımıza iletmeniz. Ayrıca posta ücreti almıyor, siparişiniz gelince adınıza ayrıp, size haber veriyoruz.
Stoklarımızda bulunan kitapları da dilerseniz en fazla bir haftalığına ayırtabilirsiniz. Akademik kitaplarda bu süre üç gündür. Bu ayırma işlemini telefonla ya da e-posta ile yapabilirsiniz. Uğradığınız şube stoğunda kalmamış olan, ama diğer şubelerimizde bulunan kitaplar da talebiniz üzerine getirilir ve adınıza ayrılır.

Pandora Müşteri Hizmetleri

Sorularınızı ve taleplerinizi bekliyoruz:

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015