Pandora Beyoğlu Şubesi

Kitabevimiz, Türkçe ve İngilizce zengin kitap çeşidiyle, popüler kitaplardan akademik ve mesleki yayınlara kadar çok geniş bir yelpazede 1991'den beri hizmet veriyor.

Son 1 ayda çıkan Türkçe kitapları %20 indirimle, İngilizce ithal kitapları orjinal kapak fiyatıyla satışa sunuyoruz. İthal ders kitaplarını ise orjinal fiyatlarının altında özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Stoklarımızda olmayan İngilizce kitaplar için de özel sipariş verebilirsiniz. Yurtdışından getirtmek istediğiniz kitabı araştırıyor, size fiyat ve süre bilgisi veriyoruz. Bu süre genelde İngiltere’den 35 gün, Amerika’dan 75 gün civarındadır. Siparişinizi onaylamak için yapmanız gereken sipariş tutarını tarafımıza iletmeniz. Ayrıca posta ücreti almıyor, siparişiniz gelince adınıza ayrıp size haber veriyoruz.

Stoklarımızda bulunan kitapları da dilerseniz en fazla 1 haftalığına ayırtabilirsiniz. Akademik kitaplarda bu süre 3 gündür. Bu ayırma işlemini dilerseniz telefonla ya da  e-posta ile yapabilirsiniz. Beyoğlu  şubemiz stoğumuzda kalmamış olan, ama diğer şubelerimizde bulunan kitaplar da talebiniz üzerinde şubemize getirilir ve adınıza ayrılır.

Garanti Bonus, Axess ve Yapı Kredi World kartlarınıza 3 taksit uygulanır.

Pandora Kitabevi

İstiklal Cad., Büyükparmakkapı Sk. 3

34433 Beyoğlu

İstanbul

Pandora Müşteri Hizmetleri

Sorularınızı ve taleplerinizi bekliyoruz:

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı