%0
2021 KPSS ÖABT Okul Öncesi Öğretmenliği Tamamı Çözümlü Soru Bankası - Seçgin, Arzu

2021 KPSS ÖABT Okul Öncesi Öğretmenliği Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Arzu Seçgin

Yayınevi: Pelikan

Yayın tarihi: 03/2021

ISBN: 9786257184885

Yazar : Nuray Kılınç Serra Angın Yılmaz

Türkçe | 352 Sayfa | 19 x 27 cm

Tür: Sınav Hazırlık / KPSS  |  Sınav Hazırlık / ÖABT

  • 85,00 TL

 Değerli meslektaşım,

KPSS sisteminde yapılan yeni değişiklikler ile öğretmenlik alan sınavının öneminin daha da arttığı, ileriki yıllarda sınav formatında ve sınav yapan kurumlarda bazı değişiklikler yapılarak daha da artırılacağı gözlemlenmektedir. Dolayısıyla öğretmenlik alan bilgisi testi diğer testlere göre daha fazla önem arzetmektedir.

Uzun yıllardır severek yaptığımız öğretmenlik mesleğinde hep sizlerle birlikte eğitimin içinde ve her safhasında yer aldık. Öğrettikçe öğrendik, öğrendikçe bilimin ve bilginin ışığıyla daha da aydınlandık. İşte elinizdeki bu kitap yoğun bir öğretmenlik deneyimi ve birikiminin, sürekli bir devinim içinde olan aydınlanma telaşının, yazıya dönüştürülmüş halidir. Tecrübelerimizle sabitlediğimiz öğretim yöntemlerini, öğrenci dönütlerinden edindiğimiz bilimsel yanlışlıkları, ÖSYM soru tiplerinden ve son yıllardaki soru yönelimlerinden edindiğimiz kazanımları kitabımızda sizlere en iyi biçimde sunma çabasını gösterdiğimizi düşünüyoruz.

Kitabımızda ÖABT konu dağılımları ve soru yönelimlerine göre 20 ana konu başlığı altında 1001 çözümlü soru yer almaktadır. Her konunun ilk testinde konunun özünü öğretmeyi hedefleyen 1 adet KAYNAK SORU ve ETKİLİ ÇÖZÜM, 1 adet ÖSYM mantığı ile sorulmuş soru ve 3A (akademik-ayrıntılı-açıklamalı)yöntemiyle çözülmüş sorular yer almaktadır. Ayrıca her konu ile ilgili TECRÜBE KONUŞUYOR kısmında önemli gördüğümüz bilgiler yer almaktadır. İçerik ve açıklamalı çözümleri ile kitabımızın sınav sürecinde size bir soru bankasının yanında bir konu anlatım kitabı gibi faydalı olacağını ümit ediyoruz.

Kitabımızın hazırlanma sürecinde emeğini esirgemeyen başta Pelikan Yayınevi çalışanları olmak üzere, öğrenci ve öğretmen arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür eder en içten saygılarımızı sunarız. Dileriz her şey gönlünüzce olur.

ARZU SEÇGİN

SERRA ANGIN YILMAZ

NURAY KILINÇ

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı