%26
365 Günde Sevgili Peygamberim - Damla, Nurdan

365 Günde Sevgili Peygamberim

Nurdan Damla

Yayınevi: Timaş

Yayın tarihi: 01/2007

ISBN: 9789752635333

Türkçe | 448 Sayfa | 20 x 28 cm.

Tür: 7-10 Yaş Okuma Kitapları

  • 40,70 TL
  • 55,00 TL

Değerli Eğitimciler,

Çocuklarımız… En kıymetli hazinemiz… Onlar için her şeyin en iyisini isteriz. Gündelik ihtiyaçlarını karşılamaktan tutun da sağlıklarına, eğitimlerine kadar en iyi imkânları çocuklarımıza sunmak için çabalarız. Siz değerli eğitimcilerin kaygıları arasında elbette çocuklara, ahlâkî, dinî eğitimi en doğru ve en iyi şekilde verebilmek de var. Bunun için onlara yardımcı olabilecek en önemli kaynaksa kitaplar…

Timaş Çocuk bu sorumluluğu üzerinde hissederek, yayınları arasında çocukların dinî eğitimlerine yönelik kitaplara da yer veriyor. Bunun için en iyi metodun, ‘dinimizi ve Peygamberimizi sevdirmek’ olduğu bilinciyle güvenilir kaynaklardan beslenen, çocuk ruhuna uygun, çocuk dilini yakalayabilen eserler yayınlıyor.

İşte 365 Günde Peygamberim de çocuklarımıza armağan ettiğimiz bu kıymetli eserlerden biri. İki yılı aşkın bir süre, üzerinde titizlikle çalışıldıktan sonra okurlarla buluştu. 365 Günde Sevgili Peygamberim kitabıyla çocukların karakter gelişimlerini bu yüksek ahlak modelleriyle destekleyebileceksiniz.

Nurdan Damla’nın akıcı, sıcacık bir üslupla kaleme aldığı, Osman Turhan’ın özgün çizgileriyle resimlediği kitapta, Peygamber Efendimizin hayatı 365 kesite bölünerek anlatılıyor.

Kronolojik sıraya göre birbirini takip eden parçaların her biri, kendi içinde bir bütün… Çocuklar her gün bir bölümü okuyarak/dinleyerek Efendimizin hayatını sıkılmadan öğrenebilecekler…

Ayrıca kitabımızın başında yer verdiğimiz konu dizininden faydalanarak sevgili Peygamberimizin ve sahabelerin cömertlik, vefa, misafirperverlik, dürüstlük, barışseverlik, affedicilik gibi eşsiz niteliklerini keşfedebilecekler. Kitabımızla birlikte hediye ettiğimiz ‘Mutluluk Çağı Haritası’ ile de kitapta anlatılan olayların nerelerde yaşandığını görebilecek, görsel hafızalarına da yerleştirebilecekler.

Çocuklarınızın bütün bir yılı biricik Peygamberimizin hayatıyla dopdolu geçirmesini istemez misiniz?

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı