%10
Abakarta - Erdem, Öznil

Abakarta

Öznil Erdem

Yayınevi: Gece Kitaplığı

Yayın tarihi: 11/2017

ISBN: 9786052880722

Türkçe | 418 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Roman Öykü

  • 36,68 TL
  • 40,75 TL

“Kopan kıyametle normal insanlık yaşamının birden perdesi yırtılır ve ralamun-ralaşalarla başlayan mucizeler dünyasında Kutsal Ruhlar ve Kahin’in de varlığının eklenmesiyle gerçeklik kavramı anlamını değiştirir. Tüm bu mucizevi desteklerle ve insanlığın her türlü ayrılıktan, sınıflandırmadan sıyrılıp “Dünya insanlığı” kimliğine bürünmesiyle  yani Güvenli Bölgeye ulaşabilen Dünya insanlarını artık “Yeni Bir Medeniyet” beklemektedir. Bunun adına Abakarta diyeceklerdir. 
Abakarta’nın tüm ahalisi olmasa da büyük bir kısmı dünyanın eski telaşından, para, mal mülk kirliliğinden arındıktan ve yaşamlarında büyük acılar, olaylar deneyimlemelerinin de tesiriyle dinginleşmiş, dünyaya gelme amaçlarının kendilerini gerçekleştirmek olduğunun farkına varmış erdemli kişiliklere dönüşmeye başlamışlardır. Bunun sonucu olarak telekinezi güçleri, psişik yetileri oluşmaya başlar. Bu güzel gidişatın yanında bu yükselime ayak uyduramayan ve kendilerini yeteneksiz görerek hırçınlaşan “Aykırılar” grubu varlık göstermesi evrenin dengesinde kaçınılmaz olandır.
Dünya üçüncü boyut gezegeninden beşinci boyut gezegenine bu bilinç merhalelerindeki değişimle geçmeye hazırlanırken tekrar zemru saldırısı ile burun buruna gelir.  Zemruların eski lideri Zarkos Ralamun adlı ilk kitabın sonunda mağlup edilmiş yerine kardeşi Farmok geçmiştir. Farmok’un ilk işi her zaman kıskandığı ağabeyinin başaramadığını başararak ondan daha güçlü bir lider olduğunu ispatlamaktır.”

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı