%0
Abbas Temel İmmünoloji - Abbas, Abul K.

Abbas Temel İmmünoloji

Abul K. Abbas

Yayınevi: Güneş Kitabevi

ISBN: 9789752775602

Türkçe | 334 Sayfa |

Tür: Tıp

  • 69,00 TL

amamen güncel bilgiler, kolay anlaşılır okuyucu dostu metin, tamamı renkli resimler, kullanışlı tablolar ve gözden geçirme sorularıyla her seviyedeki öğrenci için immünolojiye ideal bir başlangıç.

"…Öğrenciler için immünoloji konusunda en iyi başlangıç kaynağıdır… İmmünolojik temel kavram ve konseptler güncel ve anlaşılması en kolay şekilde sunulmuştur…" -British Society of Immunology

Tamamen yenilenmiş çizim programı ile görsel olarak öğrenmenizi kolaylaştırın. İhtiyaç duyduğun immünoloji bilgisine, klinik odaklı içerik ve akılcı bir şekilde düzenlenen içeriğiyle ulaşın. Klinik vakalar eki sayesinde öğrendiğini pratikte uygulama imkanı bulun. Yüzlerce tamamı renkli illüstrasyon, kullanışlı tablolar, pedagojik özet kutuları, gözden geçirme soruları ve immünolojik terimler sözlüğü sayesinde tüm bilgilere tek kaynakta erişim imkanı bulun.

Sevgili okurlar,

Türk İmmünoloji Derneği’nin büyük çabaları sonucu 2007 yılında ilk çevirisi gerçekleştirilen “Temel İmmünoloji” kitabının yeni baskısı yine Türk İmmünoloji Derneği ve İmmünolojiye gönül vermiş bilim insanları tarafından Türkçeye çevrilmiştir. Bu çalışma, İmmünoloji bilgilerini ustaca resimleyen ve anlaşılır bir anlatım ile okura sunan “Temel İmmünoloji” kitabının yazarı sayın A. Abbas ve yayıncısının izni, Güneş Kitapevinin girişimi ile gerçekleşmiştir. Kitabın anlaşılır bir şekilde dilimize çevrilmesinde büyük hassasiyet gösteren çok değerli öğretim üyelerine teşekkür ederiz.  Kitabın özüne sadık kalınarak İngilizceden Türkçe’ye çeviri yapar iken, sözcüğün bilgi içeriğini değiştirmeyen Türkçe sözcükler kullanılmaya çalışılmış, ekspresyon gibi Türkçe ifadesinde güçlük çekilen bazı sözcükler anlatımı bozmamak adına değiştirilmemiştir.

Beklentimiz okuyucuların kitabı bir bütün içinde değerlendirmeleri ve immünoloji biliminde yer alan İngilizce sözcüklerden arındırmak için gereken daha ileri adımların atılmasıdır.

Bu kitabın gerçekleşmesinde emeği geçen değerli öğretim üyelerine, Bölüm 6: Nurşen Ciğerci Günaydın, Bölüm 9: Dilara F. Kocacık Uygun, Bölüm 10: Gürcan Günaydın ve kitabın yapım hakkını alarak kitabın Türkçe basımını gerçekleştiren yayınevine teşekkür ederiz.

Kitabın tıp, diş hekimliği, biyoloji, mikrobiyoloji, farmakoloji, veterinerlik öğrencilerine, eğitmenlere ve immünoloji öğrenmek isteyen herkese yararlı bir kaynak olacağını umuyoruz.

Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı