%26
Açıklamalı Bilinç Haritası - Hawkins, David R.

Açıklamalı Bilinç Haritası

David R. Hawkins

Yayınevi: Butik

Yayın tarihi: 04/2023

ISBN: 9786258471366

Çevirmen : Ayhan Semih Koç

Karton Kapak | Türkçe | 304 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Kişisel Gelişim

  • 172,42 TL

Çok satan yazarın en ünlü eseri Bilinç Haritası’nın okuyucuların şifa ve aşkınlığı deneyimlemesine yardımcı olan erişilebilir bir keşfi. Hepimiz bir bilinç seviyesiyle, bilincin engin alanı içinde enerjik bir frekansla doğarız. Ve Bilinç Haritası ile insan bilincinin toplam spektrumunu gerçekten anlayabiliriz.

Eşsiz bir Kas Testi yöntemi kullanan Dr. David R. Hawkins, bilinç düzeylerine karşılık gelen bir dizi değer, tutum ve duyguyu tanımlamak için 20 yıllık araştırma sırasında 250.000’den fazla kalibrasyon gerçekleştirdi. Bu değerler aralığı –1’den 1.000’e kadar logaritmik bir ölçekle birlikte– Dr. Hawkins’in ilk olarak en çok satan kitabı Güce Karşı Kuvvet’te yazdığı Bilinç Haritası’na dönüştü. Harita ile Dr. David R. Hawkins, Utanç, Suçluluk, İlgisizlik, Korku, Öfke ve Gurur’un alt seviyelerinden başlayıp Cesaret, Kabullenme ve Akla ve oradan da Sevgi, Coşku, Barış ve Aydınlanma’nın daha genişlemiş seviyelerine kadar tüm bilinç spektrumunu ortaya koydu. Bu “yu¨ksek” enerji alanları muazzam yaşam enerjisinin taşıyıcı dalgalarıdır.

Merhum Dr. David R. Hawkins’in insan bilinci ve ilişkili enerji alanları hakkındaki öğretileri üzerine temel bir başlangıç kitabı Açıklamalı Bilinç Haritası, okuyuculara şifa bulmalarına, iyileşmelerine ve daha yüksek bilinç ve enerji seviyelerine evrimleşmelerine yardımcı olacak görsel çizelgeler ve Pratik uygulamalarla Harita hakkında bir giriş ve daha derin bir anlayış sunmaktadır. Bu kitap, yaşamın herhangi bir alanında daha etkili olmak isteyen her bireyin yoluna tutulmuş bir ışıktır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015