Adım Adım Microsoft Expression Web 2 - Leeds, Chris

Adım Adım Microsoft Expression Web 2

Chris Leeds

Yayınevi: Arkadaş

Yayın tarihi: 10/2009

ISBN: 9789755096254

Çevirmen : M. Selim Tosun Erdem Kamil Yıldırım

Türkçe | 353 Sayfa |

Tür: Internet / Web

Adım Adım Microsoft Expression Web 2, Expression Web 2'yi kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitaptaki ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.

Adım Adım Microsoft Expression Web 2 ile özelleştirilebilir şablonları kullanarak bir web sitesi yaratmayı ya da sitenizi sıfırdan kendiniz oluşturmayı; Adobe Photoshop, Flash, Microsoft Silverlight ve .wmv dosyaları eklemeyi; basamaklı stil sayfaları ile sitenizin görünümünü ve işlevselliğini yönetmeyi; ASP.NET 2 özelliklerini ve denetimlerini kullanmayı; sitenizin çekiciliğini, erişilebilirliğini ve arama motoru sonuçlarını geliştirmeyi; site yapısını Microsoft FrontPage ile kolayca dönüştürmeyi öğreneceksiniz.

Adım Adım Microsoft Expression Web 2, tüm özellikleriyle Microsoft Expression Web 2'yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır. Microsoft'un kendini kanıtlamış Adım Adım öğrenme yöntemiyle Expression Web 2'de uzmanlaşın. Tanıtım Yazısı'ndan

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı