Akıllı Öfke! Saldırgan Öfkeye Karşı… - Özgür, Şükrü

Akıllı Öfke! Saldırgan Öfkeye Karşı…

Şükrü Özgür

Yayınevi: Cinius

Yayın tarihi: 03/2018

ISBN: 9786052966778

Türkçe | 323 Sayfa | 13 x 19,5 cm

Tür: Psikoloji

Şükrü ÖZGÜR 10 Ekim 2011’de ilk bloğunu yazar. www.sukruozgur.com, https://sukruozgur1923.blogspot.com.tr, http://www.uzmantv.com/uzman/is-guvenligi-uzmani-sukru-ozgur internet sitelerinde iş ve hayat tecrübelerini okuyucu ve/veya dinleyicilerle paylaşır.
Akıllı Öfke, Saldırgan Öfkeye Karşı, Şükrü Özgür’ün mesleki ve hayat tecrübeleriyle yazdığı yazılar ve yaptığı konuşmaların bir seçkisidir. Kitap, yazarın mühendislik, yöneticilik, danışmanlık, denetmenlik, eğitim ve iş güvenliği uzmanlığı alanlarında; sorunları kavga yerine akıl yoluyla çözme öneri ve örnekleriyle doludur.
Şükrü Özgür diyor ki:
İşyerinde öfkeleniyoruz, trafikte öfkeleniyoruz, evimizde bizi sorunlar bekliyor, çözemediğimiz sorunlar sonraki güne devrediyor, öfkemizi katlıyoruz. Öfke bazılarımızda saldırgan öfkeye, bazılarımızda korkak öfkeye, bazılarımızda ise aptal öfkeye dönüşüyor. Karşımızdakine değer vermediğimizde saldırganlaşıyor, kendimize değer vermediğimizde aptallaşıyor, öfkemizi içimize attığımızda korkularımızdan içimize duvarlar örüyoruz.
Oysa böyle olmak zorunda değil, öfkemizi akıllandırabiliriz. Kendimize değer verdiğimiz konuda karşımızdakine de değer vermemiz akıllıca olur. Böylece Kazandırarak&Kazan Kanunlarını işlemeye başlar. Bu bizi Akıllı Öfke Kazansın Kanunlarına götürür.
Böyle yaparak öfkemizi aklımızın emrine vermiş oluruz. Kişilere öfkelenmeye son verir, öfkeye neden olan durumları, taraf olan kişilerle veya kurumlarla çözmeye başlarız. Öfkeden, birlikte çalışmaya geçeriz. Birlikte çalışmadan, ortaklaşa kazanmaya başlarız. Bunu yapmak oldukça basittir. Kendimize ve öfkenin taraflarına ret edilemeyecek bir teklif yapmamız yeterlidir.
Akıllı öfke kanunlarını uygulayanlar için trafik canavarları sorun değildir. Artık kadın cinayetleri kurbanları olmazlar. Boşanmalar bir kader olmaz. İş kazaları, meslek hastalıkları düşüşe geçmeye başlar. Artık Saldırgan Öfkeli Birinin Karşısına, Akıllı Öfkenizle dikilirsiniz.
Kaba kuvvet ve şiddete karşı aklınızı ve Kazan&Kazan Kanunlarını harekete geçirmeye elinizde tuttuğunuz kitap kadar yakınsınız! Bu kitap hayatınızdaki sorunları daha hızlı, kolay ve düşük maliyetle çözme konusunda sizi düşünmeye sevk edecek ve önerilenlerden çoğunu denemeye yöneltecektir. Akıllı Öfke Kazansın Kanunlarını kendi temel prensipleriniz ve kırmızıçizgileriniz arasına eklemenizi sağlayacaktır. Akıllı Öfke Kazansın Kanunlarını uyguladığınızda etkilerine inanamayacak, iş, aile, arkadaş çevrenizde daha başarılı, mutlu, huzurlu olmanın keyifli dünyasına adım atacaksınız…
 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı