%20
Ar-Ge Teşvikleri İpuçları ve Pratik Uygulamalar - Sidar, Kemal

Ar-Ge Teşvikleri İpuçları ve Pratik Uygulamalar

Kemal Sidar

Yayınevi: Pusula

Yayın tarihi: 12/2016

ISBN: 9786058309883

Türkçe | 218 Sayfa | 13 x 19,5 cm

Tür: İş Yönetimi

  • 14,80 TL
  • 18,50 TL

Ar-Ge Teşvikleri İpuçları ve Pratik Uygulamalar

Destek ve teşvik arayan firmalar için  altın anahtar!
Bu kitapta yazılanları ilke edinerek, TEYDEB ve Ar-Ge Merkezi gibi çok önemli desteklerden sorunsuz ve verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Kemal Sidar, mevzuat ve yönetmeliklere girmeden, okuru ayrıntılara boğmadan, doğrudan uygulama örnekleri ve ipuçlarıyla Ar-Ge destek ve teşviklerinden yararlanmanın püf noktalarını anlatıyor.

Firmanızın Ar-Ge faaliyetlerini geli?tirmek istiyor, bu alandaki te?viklerden yararlanmayı umuyor ama doğru ve uygulanabilir bilgiye ulaşmada sıkıntı yaşıyorsanız, bu kitaptaki stratejileri ve ilkeleri uygulayarak sonuca ulaşabilirsiniz. Yazar, Ar-Ge’nin ne olup olmadığından başlayarak, bu alandaki bilgi kirliliğini gidermek için temel kavramları aktarıyor, bu alanda işlerin aslında nasıl yürüdüğünü örneklerle ve tipik senaryolarla –hatta bazen diyaloglarla– gösteriyor.

Projelerin niteliği, Ar-Ge kavramı üzerindeki tartışmalar ve geleneksel sektörlere göre işleyiş farklılıkları nedeniyle kitap içerisinde yazılım sektörüne özel bir yer ayrılmış. Yazılımcılar, dikkat: 15 yıllık profesyonel Ar-Ge proje yönetimi tecrübesinden, yüzlerce müşteri, binlerce proje görüşmesinden ve bir o kadar da hakem değerlendirme toplantısından süzülen bilgi birikimi elinizin altında!

Kemal Sidar
2002 yılından bugüne çok sayıda Ar-Ge projesine imza atmış, danışmanlık yapmış, eğitim vermiş, çeşitli ödüller almıştır. 2007 yılından itibaren 280’den fazla Ar-Ge projesinde aktif olarak yer almış, 25 Ar-Ge Merkezi kurmuş ve yüzlerce profesyonele eğitim vermiştir. Bu çalışmaların yanı sıra 65’den fazla üniversite-sanayi işbirliği projesinde aktif rol almıştır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı