%15
Asi - Lu, Marie

Asi

Marie Lu

Yayınevi: Epsilon

Yayın tarihi: 10/2019

ISBN: 9786051736273

Çevirmen : Sefa Emre İlikli

Türkçe | 360 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Fantastik

  • 33,58 TL
  • 39,50 TL

Efsane’ye saygı gösterin.
Deha’yı yüceltin.
Şampiyon’u övün.
Ancak hiçbir zaman
Asi’yi küçümsemeyin.

Eden Wing senelerce abisinin gölgesinde yaşamıştı. Ross City’deki üniversitenin en iyi öğrencisi ve mucidi olmasına rağmen, çoğu kişi onu Daniel Wing’in kardeşi olarak tanıyordu.
Daniel on yıl önce, Day ismiyle biliniyordu. Cumhuriyet’i kurtaran, devrime öncülük eden çocuktu. Ancak Day bir zamanlar olduğu kahraman değildi artık. Bugünlerde bütün dünyadan saklanıp geçmişini geride bırakmak istiyordu. Tek önemsediği, Eden’ı güvende tutmaktı. Hayatının aşkı June’u geride bırakmak zorunda kalsa bile…
Cumhuriyet’ten ayrıldıkları günden bu yana geçirdikleri değişimi kabul etmekte zorlanan iki kardeşin karşısına yeni bir tehlike çıkacak ve aralarını açacaktı. Eden çok geçmeden kendini Ross City’nin karanlık sokaklarında bulacak ve orada kendini öylesine kaybedecekti ki, zamanında bir milletin kahramanı olarak görülen abisi bile onu kurtaramayacaktı.

Asi, hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmayan güçlü bir yazarın kaleme aldığı muhteşem bir roman. Marie Lu yazdığı her kitapta okuru kendine âşık eden büyülü bir yazar.
–Tahereh Mafi, Bana Dokunma serisinin çoksatan yazarı

Gizem, yardımlaşma ve sevgi temalarının işlendiği bu hikâye Efsane hayranlarını ve yeni okurları muhteşem bir dünyaya davet ediyor. Ayrıcalık ve denetim üzerine işlediği hikâyeyi kolayca günümüzdeki olaylarda da görebiliriz.
–Publishers Weekly


Marie Lu, Efsane ve Genç Elitler üçlemesinin çoksatan yazarıdır. Aynı zamanda Batman: Gecegezen ve Warcross serisini de kaleme almıştır. Güney California Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra bilgisayar oyunları sektörüne atılmış ve orada senarist olarak çalışmıştır. Artık tam zamanlı yazarlık yapan Lu, boş zamanlarını kitap okuyarak, oyun oynayarak ve trafiğe takılarak geçiriyor. Eşi, köpekleri ve oğluyla beraber Los Angeles, ABD’de yaşamaktadır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı