Aşk Büyüsü - Curott, Phyllis

Aşk Büyüsü

Phyllis Curott

Yayınevi: Goa

Yayın tarihi: 04/2006

ISBN: 9789759064402

Çevirmen : Karen Arditi

Türkçe | 472 Sayfa |

Tür: Aşk Romanları

“Cesaret dolu, yenilikçi ve son derece tahrik edici. Aşk Büyüsü cinsel sihrin gücü hakkındaki tüm bakış açınızı sonsuza dek değiştirecek.”

Dünyaca tanınmış yazar Curott bir aşk hikayesini, maneviyat, sihir kitaplarındaki öneriler ve erotizmle harmanlayarak aşkı vücuda getiren sihrin gücünü keşfediyor.

Bu gerçek bir aşk büyüsünün hikayesidir. ABD’nin en iyi üniversitelerinden birinden mezun olan Phyllis Curott, son derece başarılı bir avukattır, ancak bir şey eksiktir yaşamında: aşk. Seksi bir büyü yapar ve rüyalarının aşkı kısa sürede geliverir, ama o göründüğü gibi biri değildir ve hızla öngörülemeyen sonuçlar ortaya çıkmaya başlar. Manevi ve cinsel uyanışın bu sivri, çarpıcı hikayesinde, modern ilişkilerin ve onlara has sorunların nasıl sihirlerin en büyüğüne, hakiki aşka giden yoldan geçtiğini keşfetmek için, başka dünyalardan bir damat adayının yardımını almak zorunda kalacaktır. Mantıklı ve erotik bir günlük olan bu hikaye, aynı zamanda iksirler ve aşk ritüelleri, kişisel gelişim ve amaçlar için hedeflenmiş cinsel sihir teknikleriyle zenginleştirilerek, cinselliğin içimizde gizli olan yüceliğini ve güçlendirilmiş bir yaşamı nasıl ortaya çıkardığını gösterir.

“Kısmen ilişki analizi ve kız kıza sohbet terapisi, kısmen de adım adım bir kılavuz kitap. Phyllis’in hikayesi gerçek aşkını arayan herkese hitap ediyor.”

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı