Aslında Giden Erkek Yoktur : Dişi Olmanın Unutulan Sırları - Diker, Seda

Aslında Giden Erkek Yoktur : Dişi Olmanın Unutulan Sırları

Seda Diker

Yayınevi: Librum

Yayın tarihi: 04/2017

ISBN: 9786056722387

Türkçe | 240 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Kadın-Erkek

        “Gerçek bir kadın olmak ve dişi enerjimizi layıkıyla kullanabilmek için ne yapmak gerekir?”
Seda Diker, Aslında Giden Erkek Yoktur’da, kadınların kaygılarını, özgüvensizliklerini, bilmedikleri ya da unuttukları dişiliklerine nasıl kavuşabileceklerini gerçek hikâyelerden örneklerle anlatıp kadınların hayatına ışık tutuyor.
Aslında tüm bu olumsuzlukların kaynağına inince, “ilahî sevgi”, zihinsel ve duygusal arınmayla yaşanan zorlukların üstesinden gelmeyi, umutsuzluğa sırt çevirmeyi, en önemlisi de kadınların dişiliğini ve kendi güçlerini nasıl bulacaklarını keyifli bir okumayla sunuyor okura.
Bilinçaltında yatan korkuların üstesinden gelmeyi, cinselliğini keşfetmeyi, ayrılık acısıyla hayat karartmadan baş edebilmeyi, giden her erkeğin aslında geri gelebileceğinin kadının gücünü ve dişiliğini keşfetmesi veya geri kazanmasıyla mümkün olacağını anlatıyor.
Aslında Giden Erkek Yoktur size,  dişiliğinizi, kaygılarınızdan arınmayı, sorunlarla kolayca baş edebilmenin aslında ne kadar kolay olduğunu anlatmayı hedefliyor; bunun için öncelikle içinizdeki dişiye ve mutlak güce inanmayı unutmayın!

“Eğer erkeğin kadını duygusal olarak yarım bırakması ya da oluş¬turduğu beklentileri karşılamaması, sözleriyle davranışlarının birbirini tutmaması yüzünden yaşam enerjiniz erkeğe gitmişse, onu geri alabilirsiniz.”

Aslında Giden Erkek Yoktur için şu an mevcudu olmayanlar

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı