%25
Ateşli - Shepard, Sara

Ateşli

Sara Shepard

Yayınevi: Martı Yayıncılık

Yayın tarihi: 10/2016

ISBN: 9786051861074

Çevirmen : Çiğdem Köfüncü

Türkçe | 336 Sayfa | 135 X 21 cm

Tür: Roman Öykü

  • 36,75 TL

ARKA KAPAK METNİ

BAZI SIRLAR, TUTULAMAYACAK KADAR SICAKTIR

Sevimli Küçük Yalancılar’da sırlar her an ortaya çıkabilir! Dört güzel kız; Spencer, Aria, Emily ve Hanna, tüm yaşananlardan sonra çıktıkları gemi seyahatiyle
biraz dinlenmeye karar verir. Tabii ki A saklandığı yerden kızları izlemeye devam etmektedir.

Gemi yolculuğundan önce, Hanna başına gelen kötü bir olayla ilgili kızlardan yardım istediğinde, dört arkadaşın asla unutamayacakları bir anısı daha olur. Ailesiyle yaptığı zorlu konuşmanın ardından gemide tanıştığı kaçak yolcu, Emily’ye iyi gelir. Aria ise ayrılıp barıştığı erkek arkadaşıyla yaşadıkları çalkantılı süreci atlatmaya çabalarken, Reefer’la yakınlaşmaya devam eden Spencer’ın başına sürekli tesadüf gibi görünen kazalar gelir.

Yolculuk sırasında A’dan mesajlar gelmeye devam ettikçe, kızlar giderek köşeye sıkışır. Sevimli Küçük Yalancılar can yeleklerini giyip, kopmak üzere olan fırtınayı beklemeye başlar. Dikkatli olmazlarsa A’nın dalgalandırdığı deniz bu defa onları yutabilir!

 
YAZAR HK.

Kendini bildi bileli yazıya meraklı olan Sara Shepard, New York Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Brooklyn Üniversitesi’nde sanat üzerine aldığı uzmanlık eğitimini tamamladı. “Sevimli Küçük Yalancılar” (Pretty Little Liars) adlı eğlenceli ve macera dolu serisiyle büyük bir okuyucu kitlesine ulaşan yazar, bu serinin aynı adla diziye uyarlanmasıyla
milyonlarca insanın beğenisini kazandı. Shepard, Philadelphia, Main Line’da kocası ve köpekleriyle birlikte yaşamaktadır.

“Sara Shepard, kışkırtıcı hikâyeler yazmayı çok iyi biliyor. Hayranları hayal kırıklığına uğramayacak!”

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı