Ayşegüle Ne Oldu? - Erdoğan, Fatih

Ayşegül'e Ne Oldu?

Fatih Erdoğan

Yayınevi: Mavibulut

Yayın tarihi: 03/2017

ISBN: 9789753102551

Türkçe | 216 Sayfa | Cep boy |  13,5 x 21 cm

Tür: Çocuk

Bulut ve dört arkadaşı dünyayı dolaşma planları yaparken, arkadaşları Ayşegül’ün birdenbire ortadan kaybolduğunu fark ederler. Ayşegül’ün kaçırıldığını düşünen Bulut, onu aramaya başlar. Bunun için daha önce hiç girmediği sokaklara girecek, taş ocaklarında keşif yapacak ve sonunda kendisini tarihi eser kaçakçılarının arasında bulacaktır. Siz de Fatih Erdoğan’ın bu en sevilen macera romanını elinizden düşüremeyeceksiniz.

Dizi Tanıtım Metni:
Kitap Kurdu Dizisi ilkokul 3. sınıftan itibaren çocukların dünyasına seslenebilecek, onların ilgi alanlarını kapsayan, duygu ve düşüncelerini yansıtan, akıcı bir dille kaleme alınmış edebi metinleri içermektedir. Macera ve bilimkurgu türlerinde kitapların yer aldığı dizide farklı türden kitaplara da yer verilecektir.

Bu dizinin amacı, artık okuma ivmesi kazanmış çocuğa lezzetli edebiyat tatları sunarak onu iflah olmaz bir okur haline getirmeye çalışmaktır. Çünkü biliyoruz ki biz güzel kitaplar yaparsak çocuklar onları okur. Okumak tutkuya dönüşür ve sonra bir daha asla bu tutkudan vazgeçemezler.
Ve böylece sonsuza dek mutlu yaşarız...

Ayşegül'e Ne Oldu? için şu an mevcudu olmayanlar

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı