Balayı : Ciltli - Patterson, James

Balayı : Ciltli

James Patterson

Yayınevi: Goa

Yayın tarihi: 01/2016

ISBN: 9786055097462

Türkçe | 343 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Roman Öykü

Ayın Kitabı Kulübü ve dünya çapındaki başka 15 kitap kulübü yılın uluslararası macera kitabı olarak BALAYI’nı seçti. Tüm yazarların en iyi eserim dedikleri yapıtları vardır. James Patterson’ın BALAYI kitabına hoş geldiniz.

Bütün erkekler tarafından arzulanmak ve bütün kadınlar tarafından kıskanılmak nasıl bir duygudur? Muhteşem. İşte Nora’nın hayalini kurduğu, uğruna çok çalıştığı ve asla taviz vermeyeceği yaşamı böyleydi.

SİZDEN DAHA ÖNCE DE SONUNU KİMSEYE ANLATMAMANIZ İSTENMİŞTİR:

O’Hara onu ilk gördüğünde mükemmel olduğunu düşünür. Görüntüsü, kariyeri, giysileri, farkındalığı, bilmişliği ve umutlandıran seksiliği. İşte bu mükemmellikler  için erkekler sıraya giriyordur. Nora sadece onları cezp etmekle kalmaz, büyüler.

ANCAK, BALAYI’NDA BAŞINI DA KİMSEYE ANLATMAYIN.

Peki, O’Hara neden Nora Sinclair’le bu kadar ilgileniyor? Nora’nın etrafındakilere esrarengiz şeyler olmaktadır­-özellikle de erkeklere. O’Hara olaya daha yakından  bakınca, onu cezp eden şeylerin içini korkuyla doldurduğunu fark eder ve Nora’yla ilgili tehlikeleri görür. Geçmişinin izah edilemez boşluklarında karanlık noktalar mı vardır? Onu daha fazla tanıdığında, adaleti mi sorgulayacak? Yoksa kendi öldürücü  takıntılarıyla mı karşılaşacak?

Balayı için şu an mevcudu olmayanlar

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı