%28
Bana Sıkıca Sarıl : Hayat Boyu Sürecek Bir Aşk İçin 7 Görüşme - JOHNSON, Sue

Bana Sıkıca Sarıl : Hayat Boyu Sürecek Bir Aşk İçin 7 Görüşme

Sue JOHNSON

Yayınevi: CK Yayınları

Yayın tarihi: 09/2015

ISBN: 9786054379101

Çevirmen : Merve Cingi Yirün Onur Yirün

Türkçe | 240 Sayfa | 17 x 22,5 cm

Tür: Psikanaliz

  • 64,80 TL

“Dr. Sue Johnson, bu kitabında, olgu örnekleriyle herkesin ilişkilerinde kolaylıkla uygulayacağı bir açıklıkta, çiftlerin duygularını nasıl düzenlediklerini ele alıyor. Bu eseri elimize alıp okumaya başladığımızda yakın ilişkilerde partnerimizi daha iyi hissedip daha kolay anlamaya başlayacağız, partnerimiz de bizi.”
  Doç. Dr. Cebrail Kısa
“Çiftler ve psikoterapistler için son derece önemli bir kitap, herkese öneriyorum.”
Harville Hendrix, PhD,
“Bana Sıkıca Sarıl araştırma bulgularıyla ilgili ve şefkatli bir klinisyenin pratik önerilerini çok iyi bir şekilde harmanlamaktadır. Bu masalsı kitap, daha iyi bir iletişim üzerinden birbirleriyle olmanın daha derin ve tatmin edici yolunu arayan çiftler için muhteşem bir kazanç olacaktır. Tebrikler!”
Daniel J. Siegel, MD,
“Yirmi birinci yüzyılda çiftler için yazılmış, gerçekten yenilikçi ve çığır açan bir kitap.”
Barry McCarthy, PhD,
“Dr. Sue Johnson son otuz yıl içinde çift terapisine en çok katkıda bulunan kişidir. Bana Sıkıca Sarıl klasikler arasında yerini alacak, yüreğinize dokunacak, zihninizi harekete geçirecek ve evliliğinizi iyileştirmek için sizlere önemli ve günlük yaşamda uygulanabilir bilgiler verecektir.”
William J. Doherty, PhD,
Dr. Sue Johnson, Ottawa Çift ve Aile Enstitüsü (Kanada) ve Uluslararası Duygu Odaklı Terapi Merkezi’nin direktörü olmasının yanı sıra, Kaliforniya San Diego Alliant Üniversitesi’nde araştırma profesörü ve Ottowa Üniversitesi’nde klinik psikoloji profesörü olarak çalışmaktadır. Amerikan Evlilik ve Aile Terapisi Derneği tarafından verilen ‘Çift ve Aile Terapisi Alanına Üstün Katkı Ödülü’ de dahil olmak üzere pek çok kez onurlandırılmıştır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı