%25
Başarılı Olmanın Yolları : Elinize Vuramasınlar Ekmeğinizi Alamasınlar - Törüner, Yaman

Başarılı Olmanın Yolları : Elinize Vuramasınlar Ekmeğinizi Alamasınlar

Yaman Törüner

Yayınevi: Scala

Yayın tarihi: 04/2022

ISBN: 9786057120069

Türkçe | 259 Sayfa | 14 x 21 cm

Tür: Ekonomi

  • 82,50 TL

Dijital çağ olarak anılan, her şeyin hızla değiştiği günümüz dünyasında bireylerin başarılı olmak için kendilerini geliştirmesi, davranışsal ve zihinsel olarak dönüştürmesi gerekiyor. Merkez Bankası Başkanlığı, İstanbul Borsası Başkanlığı ve Devlet Bakanlığı görevlerinde bulunan; Türk ekonomisinin yeniden kurumsallaştırılması sürecinde, birçok konuda öncülük yapan Yaman Törüner, kaleme aldığı başarılı olmanın yolları adlı kitabında bu dönüşümün ipuçlarını veriyor.

Başarı konusunda yazılmış yüzlerce kitabı ve makaleyi inceleyen Törüner; ortaya atılan çözümleri ve önerileri, deneyimlerinin ışığında, Türkiye’nin öznel koşullarını dikkate alarak yeniden değerlendiriyor. Kitap, “neden başarılı olamıyorum” ve “nasıl başarılı olabilirim” sorularına net yanıtlar veriyor; öz güveninizi nasıl artıracağınıza, günlük zorluklarla nasıl başa çıkacağınıza, duygularınızı nasıl yöneteceğinize, kısaca başarıya ulaşmak için yapmanız gerekenlere ilişkin etkisi kanıtlanmış ilke ve stratejiler sunuyor.

Elinize vuramasınlar ekmeğinizi alamasınlar üst başlığını taşıyan başarılı olmanın yolları gözünüzden kaçan, gerçekten önemli konular hakkında yeniden düşünmenizi sağlayacak, iş ve özel hayatınıza ilişkin iddialarınızı güçlendirecek ve kişisel yolculuğunuzun rotasını başarıya çevirmenize yardımcı olacak.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı