%26
Başkanlık Yarışı - Patterson, Richard North

Başkanlık Yarışı

Richard North Patterson

Yayınevi: Artemis

Yayın tarihi: 01/2009

ISBN: 9786050058581

Çevirmen : Mustafa Kırca

Türkçe | 583 Sayfa |

Tür: Roman Öykü

  • 17,02 TL
  • 23,00 TL

Dürüst Bir Adam, Bir Ülkenin Başbakanı Olabilir mi? Bu Son Derece Çağdaş ve Kışkırtıcı Romanda, Parti Disiplinine Uymayan Bir Politikacı Adayı, Siyasi Düşmanları ve Acımasız Amerikan Siyasetine Gününü Gösteriyor.

Corey Grace - Ohiolu, yakışıklı ve karizmatik bir cumhuriyetçi senatör. Kıran kırana geçecek olan bir başkanlık yarışının en dişli kahramanı. Dobralığıyla tanınan, Körfez Savaşı Hava Kuvvetleri pilotu Grace, parti çizgisine göre değil, kendi vicdanının gösterdiği yönde oy kullanmasıyla ünlüydü. Film yıldızı Lexie Hart ile olan romantik ilişkisi de Grace'i sıradışı bir politikacı ikonuna dönüştürüyordu. Fakat Grace gerçekte, geçmişine gömdüğü feci hatasının hayaletinden bir türlü kurtulamayan biriydi. İçine sürüklendiği ürkütücü ve zalim politik yarışın içinde son hızda ilerlerken kişiliği de sunacaktı.

En güçlü siyasi soru işaretlerinden beslenen Başkanlık Yarışı, Amerikan kültürünün en kışkırtıcı konularını irdeliyor: Irkçılık, terör, köktendincilik, eşcinsel hakları, medya tekelinin yükselişi ve güç tutkusu. Parti kampanyasının baskısı arttıkça Grace ihanet, ahlaki seçimler ve insanların hayatıyla oynayan sırlarla yüzleşiyor, Lexie ile yaşadığı aşk ve başkan olma hırsı arasındaki çelişkiyi çözmek durumunda kal›yor. O artık nelerden vazgeçeceğine ve neleri feda edeceğine karar vermeye mecbur bir adam... Tanıtım Yazısı'ndan

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı