Baybars & Mavi Kılıç I - Çitil, Şerif

Baybars & Mavi Kılıç I

Şerif Çitil

Yayınevi: Luna

Yayın tarihi: 11/2023

ISBN: 9786256574274

Karton Kapak | Türkçe | 386 Sayfa | 14,8 x 21 cm

Tür: Fantastik

 Yazar, 1973 yılında Malatya’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Malatya’da tamamladı. Lisans eğitimini Fırat Üniversitesi’nde, yüksek lisans ve doktora eğitimini Atatürk Üniversitesi’nde tamamladı. Uzun bir süre Kazım Karabekir Endüstri Meslek Lisesi’nde teknik öğretmen olarak görev yaptı. Daha sonra Millî Eğitim Bakanlığından ayrılarak, bir süre doktor öğretim üyesi olarak Kafkas Üniversitesi’nde çalıştı. 2014 yılından itibaren Adıyaman Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünde doktor öğretim üyesi olarak görevini sürdürdü. Evli ve üç çocuk babası olan Şerif ÇİTİL hâlen aynı bölümde Doç. Dr. ünvanı ile görev yapmaktadır.

Tarihin yazılmadığı çok eski bir zamanda, sadece Büyücüler Krallığı ve Pars İmparatorluğu’nun hüküm sürdüğü bir dönemde, büyücüler, büyü ve her türlü hileyle insanları köleleştirme ve yok etme sürecine girmişler. Köylere, kasabalara saldırmışlar; insanları katletmeye, girdikleri yerleri yağmalamaya başlamışlar. Pars İmparatorluğu bu duruma daha fazla sessiz kalamayarak Büyücüler Krallığı ile kıran kırana iki büyük savaşa girmiş fakat yapılan ikinci savaş sonrası Pars İmparatorluğu çok büyük kayıplar vermiş ve savaştan yenik ayrılmış.

Büyücüler Krallığı ve Pars İmparatorluğu arasındaki savaşın bittiğini sanıyorsanız Baybars’ın Mavi Kılıç’la yaşayacağı maceralardan bihabersiniz demektir. Aksakallı, Işbar, Kuzey, Kara Asalı, Kral Karakor ve daha niceleri... Bu büyülü romanda heyecan bir an olsun bitmiyor!

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015