Belalı Aşk - Ferrante, Elena

Belalı Aşk

Elena Ferrante

Yayınevi: Literatür

Yayın tarihi: 12/2007

ISBN: 9789750404344

Yazar : Meryem Mine Çilingiroğlu

Türkçe | 151 Sayfa |

Tür: Roman Öykü

Kırklı yaşlarını sürmekte olan Delia’nın doğum gününde, annesi Amalia denizde boğulmuş olarak bulunur. Üzerinde lüks bir mağazadan alınmış sutyenden başka bir şey yoktur. Annesiyle ilişkilerinde sürekli sorun yaşayan Delia, onun ölümünün ardındaki gerçekleri bulmak zorunda hisseder kendini. Geçmişten gelen gizemli bir adamın Amalia’ya yönelik hastalıklı tutkusunu keşfeder. Delia bu adamın peşine düştükçe, geçmişin tozlu katmanlarında unutulmuş, özellikle unutulmak istenmiş anılar yavaş yavaş gün yüzüne çıkacak ve annesinin sırları, aslında Delia’nın sırlarını aydınlatacaktır.
Mahzende sevişen bir kadın ile bir erkek, kocasından dayak yiyen bir kadın, kıskançlığın akıl almaz işler yaptırdığı bir adam ve sözlere dökülemeyecek bir korku gibi bölük pörçük görüntülerin peşinden sürüklediği Delia, geçmişine, annesine ve asıl önemlisi, kendisine ulaşmak için sancılı bir yol katetmek zorunda kalacaktır.
Belalı Aşk yetişkin bir kadının, çocukluğunun karanlık dehlizlerinde yaptığı gezintiyi, çarpıtılmış gerçekleri keşfetmesini çarpıcı ve yer yer irkiltici bir dille aktarırken, hayranlığın öfkeye, aşkın kıskançlığa ve şiddete dönüştüğü bir kesit sunuyor okurlara.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı