%25
Ben ve Sihirli Ekran  - Sfakianakis, Manos

Ben ve Sihirli Ekran

Manos Sfakianakis

Yayınevi: Pena

Yayın tarihi: 04/2018

ISBN: 9786059441773

Çevirmen : Aynur Oktay

Türkçe | 40 Sayfa | 135 x 19,5 cm

Tür: 7-10 Yaş Okuma Kitapları

  • 18,75 TL


Kitap Hakkında

Ben, tüm çocuklar gibi süper kahramanları çok seviyordu ve bir süper kahraman olmak istiyordu. Sonunda anne ve babasının yılbaşı hediyesiyle süper kahraman olabilme şansını yakalamıştı. Bu hediye neydi ve hayatını nasıl değiştirecekti?

Pena Yayınları’nın Minik Dostlarımız serisindeki diğer kitaplarını da okumayı unutmayın.

“Minik Dostlarımız” serisindeki kitaplar, pedagojik destek alınarak sevilen Türk ve yabancı yazar ve çizerle birlikte hazırlanmıştır ve öğretmelerin aktivitelerinde, ailelerin ise çocuklarıyla beraber zaman geçirirken kullanabilecekleri yardımıcı kaynaklardır.
“Minik Dostlarımız” serimizdeki hikâyeler çocuklarımızın duygusal ve içsel çatışmalarını çözmesine yardımcı olurken, çocuklara erken yaşta okuma sevgisini aşılar.
Yazar Hakkında
Yazar Manos Sfakianakis 34 yıl boyunca Yunan Polis Teşkilatı için çalıştı ve bu yıllarda özellikle siber suçlarla mücadele konusunda görev yaptı. Bilgisayar Analizi ve Programcılığı eğitimi aldı. Londra’da kredi kartı dolandırıcılığı üzerine ve internet yoluyla işlenen terör suçları üzerine FBI tarafından da eğitim aldı. 1995 yılından Siber Suçlar Dairesi’nin kurulduğu 2004 yılına kadar şube amirliği yaptı. Yunan Polis Teşkilatı’ndaki uzun kariyeri boyunca siber suçlarla ilgili 28.000 den fazla olayla ilgilenmiştir. Polis Akademisi’nde ve Milli Hukuk Okulu’nda eğitmenlik yapmanın yanı sıra birçok kitap da yazmıştır. Çok sayıda konferansa konuşmacı olarak katılmış ve internetin tehlikeleriyle ilgili geniş kitlelere konuşmalar yapmıştır. Çalışmaları ve katkılarından dolayı Yunanistan Devlet Başkanı, Atina Akademisi, UNICEF, Savunma Bakanlığı, FBI ve daha birçok kuruluş tarafından ödüllere layık görülmüştür.

Yazar Vera Athanasiou aynı zamanda bir psikolog ve psikoterapisttir. Panteion Üniversitesi’nde psikoloji eğitimi almış ve İngiltere’deki Kent Üniversitesi’nde psikoterapi dalında mastır hakkı kazanmıştır. Yunan Psikologları Derneği ve Analitik Grup ve Aile Terapisi Topluluğu üyeliklerinin yanı sıra, Atina Üniversitesi’nde öğretim görevlisidir. Çalışmalarının önemli bir kısmını Yunanistan’ın her yerindeki toplantılar, telekonferanslar
ve farkındalık kampanyaları vasıtasıyla, Siber Suçlar Başkanlığı’yla birlikte çalışmalar yapmaya ayırmıştır. Ebeveynlik okullarının koordinasyonu ve psikoloji üzerine seminerler organize etmenin yanı sıra bireyler, aileler ve gruplarla yaptığı özel çalışmalarını da
sürdürmektedir.

 

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı