%10
Benimle Oynar Mısın? - Sarsılmaz, Meltem

Benimle Oynar Mısın?

Meltem Sarsılmaz

Yayınevi: Kanon

Yayın tarihi: 09/2019

ISBN: 9786058051027

Türkçe | 480 Sayfa | 12,5 x 19,5 cm

Tür: Roman Öykü

  • 38,25 TL
  • 42,50 TL

 Yazar Hakkında:

Meltem Eriçok Sarsılmaz, 1973 yılında Ankara’da doğdu. Bursa Kız Lisesi’ni bitirdikten sonra, Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu.
Bursa’da muhabir olarak girdiği Olay Medya’da, bir süre haber merkezinde çalıştı. Reuters’te çevirmenlik ve 95-96 yıllarında televizyonda “Üçüncü Göz” isimli, kendi hazırladığı haber belgesel programda sunuculuk ve metin yazarlığı yaptı.
İstanbul ve Bursa’da inşaat ve tekstil sektörlerinde, Halkla İlişkiler ve Müşteri Temsilciliği yapan Sarsılmaz, evli ve bir çocuk sahibidir.

ARKA KAPAK YAZISI:

Benimle Oynar Mısın, Hiç umulmadık anlarda gelişen rastlantılar, kesişen yollar ve yaşamın kuşatıcı kumaşına esir düşen hayaller tanımlar belki de hayat çizgilerini. Gözlerin gördüğünü değil, kalbin gördüğünü sahiplenir insan. Aşkın, derinlerden gelip bir anda yükseliveren çığlığı doldurdu mu insanın kalbini, kısa bir an başka bir şey düşünemez insan.
Hayat, birbirlerini bulmalarına izin vermişti vermesine ama yaşadıkları her an, herkes gibi onlar da büyük bir sınav içindeydiler. Küslükler, ayrı kalmalar, yaşamın getirdiği binbir başka duygu içinde gelişen, büyüyen hayatlar...
Meltem Sarsılmaz, ilk romanında hem Türkiye'nin yakın tarihindeki önemli olaylara değiniyor, karakterlerini bu olayların göbeğine yerleştirip üstün bir kavrayış sağlıyor; hem de bir ailenin farklı kuşaklarının birbirine eklenen, birbirleriyle tamamlanan hikayelerin de okuruna muhteşem bir okuma zevki sunuyor. 
"Özleminle deli oluyorum. Sana olan sevgim, benim hayat kaynağımdır. O olmayınca veya azalınca hayat yok demektir. Öyle sana olan sevgimin azaldığı sanılarına neden kapılıyorsun? Üzüldüğüm zamanlarda da seni düşünüyor ve seni yaşıyorum. Öyle kötü anları sana yaşatmamaya uğraşıyorum. Hiç derin üzüntülere kapılıp içini çekme yavrum. Hep güldüğün zamanlar olmalı senin."

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı