Beşinci Senfoni - Bolton, S. J.

Beşinci Senfoni

S. J. Bolton

Yayınevi: Pegasus

Yayın tarihi: 07/2017

ISBN: 9786052992425

Çevirmen : Barış Sever

Türkçe | 424 Sayfa | 13,50 x 21,00 cm

Tür: Gerilim-Korku

Küçük Oyunlarım Seni Bekliyor. Hazır Mısın?

Gecenin geç bir saati, genç dedektif Lacey Flint yalnızca birkaç dakika önce vahşice bıçaklanmış bir kadına rastlar. Bu korkunç olayın üzerinden geçen yirmi dört saat içinde bir muhabir, söz konusu cinayet ile ilk Karındeşen Jack vakası arasındaki ürkütücü benzerliklere işaret eden isimsiz bir mektup alır. Mektupta Lacey’nin ismi geçmektedir. Yazanlar doğruysa karşılarında, Londra’nın kanlı geçmişini canlandırmaya kararlı bir katil ve bir sonraki cinayet girişiminden önce beş gün vardır. 

Katil durdurulamaz, insanlar ölmeye devam eder. Herkes, katilin özellikle alay ettiği Lacey bile, cinayetler arasındaki bağlantıların tesadüften ibaret olduğuna inanmaktadır. Fakat dava ilerledikçe ortaya çıkan detaylar Lacey’ye gizli tutmayı tercih ettiği kendi geçmişini hatırlatmaya başlar. Sırlarını korumanın tek yoluysa katili kendisinin yakalamasıdır. 

 “Tüyler ürpertici ve büyüleyici.” 

- Tess Gerritsen 

“Psikolojik bir labirent. Benzer kurguların fersah fersah önünde…” 

- Publishers Weekly 

“Beşinci Senfoni ’nin çok katmanlı, incelikli ve bir o kadar sert kurgusunun etkisiyle suratınıza yumruk yemiş gibi olacaksınız.” 

- Lee Child 

“İyi kurgulanmış, havalı ve şaşırtıcı bir gerilim. Okurken büyük zevk aldım.”

- Joanne Harris 

“Bu kitap sizi düşünmeye ve tahminler yürütmeye yöneltecek. Ne zaman bir ipucu bulduğunuzu düşünseniz S. J. Bolton sürprizlerle çıkagelecek ve ne zaman bir sonuca ulaştığınızı zannetseniz öyle olmadığını göreceksiniz.”

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı