%0
Bilgi Çağında Müşteri İlişkileri Yönetimi - Telli, Gonca

Bilgi Çağı'nda Müşteri İlişkileri Yönetimi

Gonca Telli

Yayınevi: Kriter

Yayın tarihi: 08/2020

ISBN: 9786257130196

Editör : Samet Aydın

Türkçe | 294 Sayfa | 16 x 23,5 cm

Tür: İşletme-Pazarlama

  • 45,00 TL

 Bilgi Çağı’nın gelişiyle dijital dönüşüm her sektörde yoğun olarak yaşanmaya başladı. Birçok firma müşterilerini artık işlemlerin merkezine ve temel bilgi mekanizmalarının içine alıyor. Dijital ortamda neredeyse her şeyin kayıt altına alındığı bir ortamda firma başarısındaki ana faktör müşteri olacaktır. Ürün ve hizmetlerin Müşteri İlişkilerini doğru bir şekilde yönetecek yaklaşımla piyasaya sunulmasına ve müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde çözümlere ihtiyaç bulunmaktadır. Günümüzde çoğu Müşteri İlişkileri Yönetimi yapıları müşteri verilerinin analitik hale dönüşmesini sağlasa da esas olarak firmaların yönetsel tabanına yerleşmemiştir. Bu yüzden firmanın yönetim tabakasında da Müşteri İlişkileri mantığının oluşması gerekmektedir.
Bu bağlamda elinizdeki bu kitap 90’lı yılların sonlarında öne sürülen “Müşteri İlişkileri Yönetimi” kavramını dijital dönüşüm ile birlikte geliştirip güncelleyerek, 2020 yılında yeniden ele almaktadır. 16 farklı yazarın zengin bir içerikle Bilgi Çağı’na uygun yeni uygulama ve yaklaşımları değerlendirdiği bir başucu kitabıdır.
Üstelik Bilgi Çağı’nda Müşteri İlişkileri Yönetimi belki bir hap olmasa da kişi ve kurumlara yön verici özelliktedir. Konu “müşteri” olduğundan iş dünyasındaki profesyonellerin, kamu çalışanları ve idarecilerin, araştırmacıların ve bilinçli olan ya da olmaya çalışan müşterilerin ilgisini çekeceğini umuyoruz.

Yazarlar:
Aşkın Keskin KAPLAN; Deniz ALTUN; Ebru Beyza BAYARÇELİK; Eda TELLİ; Ender ŞAHİNASLAN; Fehim DÜZGÜN; Fulya TAŞEL; Gonca TELLİ;  Hande Begüm BUMİN DOYDUK; Halil Halefşan SÜMEN, Mustafa ŞEHİRLİ; Mürşide ÖZGELDİ; Neylan ZÜMRÜT; Önder ŞAHİNASLAN; Samet AYDIN; Vildan ATEŞ

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı