Bilgi ve İletişim Teknolojisi - Nayir, Ahmet

Bilgi ve İletişim Teknolojisi

Ahmet Nayir

Yayınevi: Sürat Üniversite

ISBN: 9786055301200

Türkçe | 536 Sayfa | 14 x 20 cm.

Tür: Medya-İletişim

Bu kitap "Bilgisayar Kullanımı", "İşletim Sistemleri (Windows 7)", "İnternet ve E-Posta", "Kişisel Web Sitesi Hazırlama (Dreamweaver)", "E-Ticaret", "Kelime İşlemci Programı (Microsof Word 2010)", "Elektronik Tablolama Programı (Microsoft Excel 2010)" ve "Sunu Hazırlama Programı (Microsoft Powerpoint 2010)" konularını içermektedir.

Anlatımda öncelikle konu hakkında bilinmesi gereken temeller verilmiş, daha sonra örnek ve projeler ile bu bilgilerin pratik olarak kullanımı sağlanmıştır. Kitabın tamamında konular ekran alıntıları ve diğer görseller ile desteklenmiştir. Bölüm sonundaki test sorularıyla da öğrencilerin kendilerini test edip bilgilerini pekiştirmeleri sağlanmıştır.

Kitap, Meslek Yüksekokullarının bölümlerinin tamamında zorunlu ders olarak okutulan Bilgi ve İletişim Teknolojisi ile üniversitelerin lisans seviyesinde okutulan Temel Bilgi Teknolojileri ve Bilgisayar derslerinni de ders kitabı olark kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bununla birlikte kitap, bilgisayar kursları için ve bilgisayar okuryazarlığı konusunda kendisin geliştirmek isteyen bireysel kullanıcılar için de kullanışlı bir kaynak olacaktır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı