%26
Bilinç : Zihnin Temel Gizemine İlişkin Kısa Bir Rehber - Harris, Annaka

Bilinç : Zihnin Temel Gizemine İlişkin Kısa Bir Rehber

Annaka Harris

Yayınevi: Butik

Yayın tarihi: 10/2020

ISBN: 9786059397902

Çevirmen : Pınar Savaş

Türkçe | 112 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Kişisel Gelişim

  • 26,64 TL
  • 36,00 TL

 Bilinç bilinçlilik hakkında gördüğüm en açık, en çarpıcı açıklamayı sunuyor. Eğer merak etme kapasitenizin nasıl olduğunu merak ediyorsanız bu sayfalarda büyüleyici bir kavrayış sizi bekliyor.
—Adam Grant, New York Times listesinden  Originals (Orjinaller), Give and Take (Ver ve Al), ve Option B (B Seçeneği) adlı çok satan kitapların yazarı.

Masada çılgın fikirler var. Bilincin gerçekten nasıl çalıştığını anlama girişimlerine ilişkin belli başlı karmaşaları ve çapraşık fikirleri anlamaya başlayacaksınız.
—Sean Carroll, teorik fizikçi ve The Big Picture  (Büyük Resim) adlı kitabın yazarı

Bir nörobilimci olarak hayatımda bilinç hakkında birçok harika kitap okudum. Bilinç bunların hepsini bir araya topluyor. Çözülmemiş sorularla ve akıl karıştırıcı kavramlarla saygıdeğer ve açık bir şekilde ilgilenerek okuru son derece tatmin ediyor.
—Marco Iacoboni, nörobilimci Mirroring People
(İnsanları Aynalamak) adlı kitabın yazarı

Harris bize bir ayna tutuyor ve şaşırtıcı biçimde aşina olmadığımız bir yansımayla karşılaşıyoruz. Akılcı bir şekilde bilimi ve felsefeyi bir araya getiriyor. Harris keyifli merak duygusunu farkındalığın doğasına çevirmiş. Bu kitaptaki her cümle kendisinden bir sonra gelen üzerinde çalışıyor, okuru giderek daha derinden bilinci keşfetmeye yöneltiyor. Evrenin gizemleri hakkında yazılmış kitapların çoğu evrene kıyasla insana kendini küçük hissettirirken Bilinç okura tartışma götürmez bir mevcudiyet sunuyor.
—Nathalia Holt, New York Times  listesinden  Rise of the Rocket Girls
(Roket Kızların Yükselişi) adlı çok satan kitabın yazarı

Gerçeklik hakkındaki düşünce biçiminizi temelinden değiştirecek kitaplardan biri. Bilinç insanın anlaması en zor kavramlardan biridir, ama Annaka Harris usta bir açıklayıcı. Bilincin doğası hakkında sahip olduğum fikirlerimi değiştirdi ve onları daha nüanslı, daha tamam bir hale soktu. Gözlerimin ardında gerçekten ne olduğunu daha iyi kavradım.
—Tim Urban, Wait But Why (Bekle ama Niçin) adlı bloğun yazarı.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı