%23
Bir Arkadaşın Başına Gelmiş  - Tozluyurt, Banu Özkan

Bir Arkadaşın Başına Gelmiş

Banu Özkan Tozluyurt

Yayınevi: İnkılap

Yayın tarihi: 03/2018

ISBN: 9789751038753

Yazar : Esra Aylin Akalın Mine Çakır

Türkçe | 280 Sayfa | 13,7 x 21,5 cm

Tür: Tıp-Sağlık

  • 18,10 TL
  • 23,50 TL

ÖZGEÇMİŞ

Esra Aylin Akalın
1974 yılında doğdu. Eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İktisat bölümünde tamamladı. İmza Kızın, İmza Karın, İmza Ben isimli kitapların fikir annelerinden ve hazırlayan ekibindendir. Mine Çakır ile ilk iki kitabı yayınlanmış olan Ottoloyo isimli çocuk kitabı serisini yazmaya devam etmektedir.

Banu Özkan Tozluyurt
1974 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun oldu. Üniversiteden sonra eğitmen ve yönetim danışmanı olarak iş hayatına devam etti. Farklı kadın hikâyelerinden derleyerek hazırladıkları “Kadının Adı Var” gösterisinin üç kadınından biri ve “2 Kadın Anadolu’da” projesinin iki kadınından biridir. Hayat Çocukla Güzel (anlatı) ve Dut Ağacı (roman) isimli kitaplarının yanı sıra İmza Kızın, İmza Karın ve İmza Ben üçlemesinin derleyicilerindendir.

Mine Çakır
1970 yılında İstanbul’da doğdu. İTÜ İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ardından yine İTÜ’de İşletme yüksek lisansı yaptı. İngiltere’de “Çocuk Kitabı Yazarlığı” eğitimi aldı. Esra Aylin Akalın ile ilk iki kitabı yayınlanmış olan Ottoloyo isimli çocuk kitabı serisini yazmaya devam etmektedir.


ARKA KAPAK YAZISI

Hiç başınızdan geçmiş bir olayı utandığınız, kendinize yakıştıramadığınız ya da aptal durumuna düşmek istemediğiniz için
“bir arkadaşınızın başından geçmiş gibi”
anlattınız mı?

Farklı çevrelerden doksan dokuz kadın en kuytu köşedeki sırlarını bu kolektif kitap için gün ışığına çıkarıp Bi’ Arkadaşın Başına Gelmiş diyerek anlattı.
Bu her biri birbirinden farklı kadın itiraflarını okurken, kiminde gülecek, kiminde ağlayacak, kiminden dersler çıkaracak, kiminden ilham alacaksınız! Bu itiraflarda bin bir duygusuyla
tam da hayatı bulacaksınız.

Hangi itiraf kime ait, merak ediyor musunuz? Aslında bu bizim sırrımız. Belki siz hangisini kimin yazdığını bulabilirsiniz.


Ama biz ser veririz, sır vermeyiz!

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı