Bir Ömür Ki Neye Vermeli : Bir Yol Hikayesi - Petekkaya, Ercan

Bir Ömür Ki Neye Vermeli : Bir Yol Hikayesi

Ercan Petekkaya

Yayınevi: Cinius

Yayın tarihi: 01/2021

ISBN: 9786257335034

Türkçe | 536 Sayfa | 16 x 23 cm

Tür: ROMAN- ÖYKÜ

 1959 Elazığ doğumlu Ercan Petekkaya, 1983 yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi’nde Farmakoloji alanında Doktorasını tamamladı. 1983’te PETHASK Hayvan Sağlık Kliniği’ni kurdu. Özel sektörde, meslek odalarında, sanayiciler derneğinde yöneticilik görevleri üstlendiği gibi kurduğu FARMAVET A.Ş.’nin halen Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı sürdürmektedir. Bugüne kadar 50’ye yakın ülkeye seyahat eden Dr. Petekkaya, 30’a yakın ülkeye tamamen yerli ürünlerini ihraç etmektedir. Mesleki yayınlarının yanı sıra, ‘AŞK DA VAR SEVGİ DE’ adlı bir şiir kitabı bulunmaktadır. İki çocuk babası olan Ercan Petekkaya için doğa sporları ve müzik yaşamının önemli parçalarındandır.

 

“Benim amacım, gerçek bir yaşam öyküsü yazmak değil, ben sadece gerçek yolunda edindiğim sayısız tecrübemi anlatmak niyetindeyim.” diyordu Gandhi öz yaşam öyküsünde tüm yaşam öyküsü romanlarına da atıf yaparcasına.

Her ne kadar zor ve dolambaçlı bir yol olsa da bir insanı en iyi kendisi anlatabilir ve kendini anlatabilmek gösterilebilecek en büyük cesarettir. Kendisini olduğu gibi samimi, apaçık yürekle yazmış bir Veteriner Hekim Dr. Ercan Petekkaya.

Ama bu kitap bir veteriner hekimlik anıları kitabı değil. “Bir Ömür Ki Neye Vermeli” adından da anlaşılacağı üzere bir ömrün yansımaları, yaşanmışlıkları ve bunlardan süzülen deneyimin bir oya gibi adım adım işlenişinin hikayesi.

İmkansızlıklarla, zorluklarla, çok çalışmakla, başarı ve en çok da umutla örülü bir ömrün romanını okumak ve satır aralarındaki “sen de yapabilirsin” motivasyonunu hayatınıza geçirmek istiyorsanız; “Bir Ömür Ki Neye Vermeli” size yol arkadaşı olacak.

Bu bir yol hikayesi...
Bir hayata konuk olabileceğiniz, her satırında kendinizden bulacağınız tanıdık yansımalarla birlikte yürüyebileceğiniz bir yol bu ve okudukça kendinize, yapacaklarınıza ve bunların hepsinin inanmanıza bağlı olduğuna sizi götüren, en sonunda da kendinize.

Öyleyse: Yolculuğa başlamaya hazır mısınız?

CEYLAN HAZİNEDAR, EDİTÖR

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2023 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015