Büro Yönetimi - Tuna, Muharrem

Büro Yönetimi

Muharrem Tuna

Yayınevi: Detay

Yayın tarihi: 08/2012

ISBN: 9789758969706

Yazar : Ayşen Akbaş Tuna

Türkçe | 268 Sayfa | 16 x 24 cm

Büro anlayışındaki bu gelişmelerin yanı sıra, bürolarda işlerin verimli ve etkin bir şekilde yürütülmesi de oldukça önemli hale gelmiştir. Verimlilik ve etkinliği sağlamada dikkate alınması gereken en önemli unsurların başında çalışanlar gelmektedir. Bu nedenle bürolarda amaçların gerçekleştirilmesi için yerine getirilen faaliyetler, çeşitli iş tasarım yöntemleri kullanılarak çalışanlara daha uygun hale getirilmedir. Ayrıca büroların işe ve insana uygun tasarımı ve ergonomik ilkelerin uygulanması ile de istenen sonuçlara ulaşılabilir. Büroların hayati fonksiyonlarından olan belge yönetimi ve dosyalama, arşivleme ve otomasyon büro yönetimi kapsamından incelenmesi gereken konulardır.

 

Kitapta büro yönetiminde güncel konular arasında sayabileceğimiz çalışan ve örgüt performansını etkileyen stres ve kriz yönetimi, önümüzdeki yıllarda çok daha fazla önem kazanacak olan iş etiği ve çalışanları iş hayatlarında psikolojik olarak zorlamak, yıldırmak amacıyla etiğe uygun olmayan davranışları içeren bezdiri konuları ayrıntılı bir şekilde incelenmiştir.

 

Kitabın içeriği, hem çalışanlara, hem de öğrencilere büro yöneticiliği konusunda gereken bilgi ve becerileri kazandırmak amacıyla oluşturulmuştur.

 

İlgili Ürünler

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı