Cehennem - Butler, Robert Olen

Cehennem

Robert Olen Butler

Yayınevi: İthaki

Yayın tarihi: 06/2011

ISBN: 9786053751298

Çevirmen : Sevinç Kayır

Türkçe | 280 Sayfa |

Tür: Roman Öykü

Cehennemden canlı yayınla karşınızdayız! Bugünün en önemli gündem başlığı, Şeytanla yaptığımız röportaj... Sakın bizden ayrılmayın!..

Hatcher McCord kendini Cehennemde bulmuş bir spikerdir ve neden böyle kötü bir sonla karşılaştığını çözmeye çalışmaktadır. Humphrey Bogart, William Shakespeare, papalar, yazarlar ve Amerikan başkanları gibi çeşit çeşit karakterlerle dolu çevresi de aynı dertten muzdariptir. Asıl mesele kimin Cehennemde olduğu değil, kimin olmadığıdır belki de. Yeni hayatında McCord, Anne Boleyn ile birliktedir, ama Kraliçenin VIII. Henryye olan saplantısı yüzünden ilişkileri sürekli kesintiye uğramaktadır.

Kahramanımız bir gün Dantenin Beatriceiyle tanışır ve Cehennemden bir çıkış yolu olduğunu öğrenir. Ertesi sabah Şeytanla yaptığı röportaj sırasında ise, onun her şeyi bildiği gerçeğinin bir hayal olabileceğini fark eder.

Pulitzer Ödüllü Robert Olen Butlerın yarattığı Cehennemde iyi, kötü, özgür irade ve kaçış olasılığı ekseninde yapacağınız çılgın ve aykırı yolculuğa hazır olun.

Butlerın bu nükteli ve yaratıcı romanı yazarken mükemmel vakit geçirdiğine şüphe yok. Cehennem kesinlikle komik ve kışkırtıcı... Library Journal

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı