Cellatlar Kahvesi - Çelik, Erol

Cellatlar Kahvesi

Erol Çelik

Yayınevi: Cadı

Yayın tarihi: 03/2019

ISBN: 9786056809088

Karton Kapak | Türkçe | 393 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: ROMAN- ÖYKÜ

  SAKIN BAŞKASININ SUYUNU KİRLETME
Galata’daki taş meyhanede bu gecelik müzik susmuştu ama yarın geceden tezi yok, tekrar başlayacaktı. Belki Arap yeni bir dansöz çıkaracaktı sahneye, belki yeni kabadayılar naralar atacaktı. Kim bilir belki de yeni cinayetler işlenecekti. Oysa kesin olan tek şey Kıpti’nin bundan sonraki hayatı tamamen değişecekti.
 
Kim celladını karşılarken bu kadar mutlu olurdu ki?
 
Tereddüt etme ağam!
 
Artık sadece günahlarıyla değil, gölgeleriyle de ölmek zorundaydı.
 
Yerde cansız bir şekilde kanlar içinde yatan babasının elinden palasını aldığında Onur savaşı çoktan bitmişti. Babasının kanıyla kızıla dönmüş palayı havaya kaldırarak diğer cellatlara gösterdi. “Ben Kızıl Ağa’nın oğluyum,” dedi. “Onun ekmeğini yedim, onun suyunu içtim ve onun silahını kullanacağım.”
 
O bir cellat oğluydu ve oğlu bir cellat olacaktı.

YazarHakkında: 1973 Artvin doğumlu. İTÜ Kontrol Sistemleri mezunu. 9 yıl boyunca Joy Fm, Süper Fm gibi birçok ulusal radyoda DJ olarak çalıştı. “Heyula”, “Satranç Ve Şövalye”, “19 Numaralı Koltuk”, “Ağlatan” isimli gerilim tarzında 4 kitabı bulunmaktadır.
Konularını; yayınladığı öykülerden aldığı, yönetmenliğini de üstlendiği kısa filmleri, birçok festivalde ödül almıştır. 17 yıldır özel bir ulusal televizyon kanalında çalışmaktadır.
Evli ve bir çocuk babasıdır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015