%10
Cenk Hikayeleri  : Tuzak - Bahadıroğlu, Yavuz

Cenk Hikayeleri : Tuzak

Yavuz Bahadıroğlu

Yayınevi: Ketebe Genç

Yayın tarihi: 05/2024

ISBN: 9786256309210

Karton Kapak | Türkçe | 128 Sayfa | 13,5 x 20 cm

Tür: 7-10 Yaş Okuma Kitapları

  • 188,10 TL

Cenk Hikâyeleri, naraları tarihte yankılanan kahramanların destansı öykülerini günümüze taşıyor ve efsaneleştirerek yeniden canlandırıyor... Sunguroğlu’nun keskin kılıcı, Umur Bey’in dahiyane taktikleri ve Kulaksız Ömer’in sarsılmaz kararlılığı; kaleleri fethetmek, gölgeler içindeki casusları takip etmek ve imkânsız görevlerin üstesinden gelmek için yeterli olabilir mi? Coşku, heyecan ve intikam fırtınalarının estiği bu epik serüvenlerde, her sayfa yeni bir evrenin kapısını aralıyor. Hain planlarla cengâverlerimizi alt edebileceğini zanneden düşmanlarla dolu bu hikâyelerde, kahramanlarımızın cesareti ve kararlılığı, genç okurları olağanüstü bir yolculuğa çıkarıyor.
Yavuz Bahadıroğlu’nun kaleminden çıkan bu seri, muhteşem anlatımı ve etkileyici çizimleriyle genç okurlarını soluksuz okunacak ve asla unutulmayacak bir maceraya davet ediyor. 
*
Yiğit ve mert kahramanlarımız Sunguroğlu, Köse Yusuf ve İbrahim Can, Kulacahisar Beyi’nin kızı Sultan Hatun’un kaçırılması üzerine tuzaklarla ve nice tehlikelerle dolu bir göreve çıkıyor… Karşılarına çıkan her engeli ustalıkla ve dostluk bağıyla aşan kahramanlarımız düşmanlarıyla yılmadan çarpışarak ve sırların izini sürerek yollarına devam ederken, bir cesaret destanı da yazıyorlar. Tuzak, bu cesaret destanının romanı

Cenk Hikayeleri için şu an satın alabilecekleriniz

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015