%10
Cesur Kültürler - Hurt, Karin

Cesur Kültürler

Karin Hurt

Yayınevi: Tusaş

Yayın tarihi: 06/2021

ISBN: 9786257804929

Yazar : David Dye

Çevirmen : Taner Gezer

Türkçe | 280 Sayfa | 13,5 x 21,5 cm

Tür: İş Yönetimi

  • 35,10 TL
  • 39,00 TL

 Cesur Kültürler kitabı, öğrenen ve problem çözen enerjik ekipler kurmaya yönelik bir model sunuyor; bu günümüz işyerlerinde büyük ihtiyaç duyulan bir model. Bu modelin temelinde, insanların fikirlerini ifade etmesinin memnuniyetle karşılandığı bir anlayış yatıyor; ister iyi haber ister kötü haber, isterse de bir problem olsun. Bu anlayış da merakla başlıyor ve ikna edici bir hedefe ulaşma tutkusuyla büyüyor. Bu tutum, diğer insanların da fikirlerini dile getirmesinin teşvik edildiği bir liderlik anlayışını kendiliğinden pekiştiriyor.
İnsanların fikirlerini ifade etmeleri her zaman güç olsa da liderlerin elinde en azından işe yarayan bir formüle erişim olanağı bulunacak. Cesur Kültürler kitabı size bu formülü sunuyor. Bu anlayışı tutkuyla benimseyen liderler, şirketlerin ihtiyaç duyduğu, çalışanların istediği türden işyerleri kurmaya başlayabilecek.
“Sükût her zaman altın değildir. Etkili organizasyonların fikirlerini ifade etmesi gerekir. Cesur Kültürler fikirlerin ifade edilmesine değer veren bir iş ortamının kurulmasına yönelik mükemmel bir kılavuz. Bu zekice yazılmış kitabın rehberliğinde, birinci sınıf yetenekleri kendinize çekebilecek, müşterilerinize daha iyi hizmet sunabilecek, insanların performanslarını ortaya çıkarabileceksiniz.”
—Daniel H. Pink, New York Times çok satanlar listesinde 1 numara olan When, Drive ve To Sell Is Human kitaplarının yazarı
KARIN HURT, liderlik gelişimi konusundaki inovatif ve pratik yaklaşımlarıyla tanınan uluslararası bir eğitim şirketi olan Let’s Grow Leaders’ın kurucusu ve CEO’sudur. Geçmişte Verizon Wireless’da yöneticilik yapan Karin, satış, müşteri hizmetleri ve insan kaynakları konularında yirmi yılı aşkın deneyime sahiptir. Bir süre önce Inc.’nin 100 Mükemmel Liderlik Konuşmacısı listesine girmiştir.
DAVID DYE, Let’s Grow Leaders’ın yönetim kurulu başkanıdır. David, liderlerle insani vasıflardan taviz vermeden dönüştürücü sonuçlara ulaşmanın yolları üzerinde çalışmaktadır. Eski bir yönetici ve seçilmiş bir kamu görevlisi olan David, hemen kullanabileceğiniz pratik liderlik önerileriyle kitlelere ilham vermektedir.
Saygılarımızla,

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı