Cin Duvarı - Doğru, Nizammettin

Cin Duvarı

Nizammettin Doğru

Yayınevi: Sokak Kitapları

Yayın tarihi: 01/2015

ISBN: 9786051484846

Türkçe | 160 Sayfa |

Tür: Roman Öykü

Yaşamdan beklentilerimizin gerçekleşme ihtimali, hayatın bize sundukları kadardır.İnsanoğlu, dünyadaki yaşamın bir gün biteceğini kabul etmiş gibi görünse de, o günün kendisi ile ilişkisini tam olarak anlamış değildir. Belki de dünyanın önümüzdeki yüzyıllar içinde yok olacağı öngörüsü, ademoğlunu bu rahatlığa itmek-tedir ancak unutulmamalıdır ki her an her şey olabilir.
Nizamettin N. Doğru

Çocukluk dönemlerini bir arada geçiren dört arkadaş, lise son sınıfta okulların kapanmasına yakın, hayatlarında ilk kez okulu kırarlar. Hep adını duydukları ancak hiç gitmedikleri bir kafede buluşarak derin bir sohbete dalarlar. Zamanı fark etmeden şen şakrak bir gün geçirirler. Akşam olurken istemeden de olsa ayrılırlar ancak bunun hemen öncesinde bir karar alırlar. Üniversite döneminin sonunda yani dört yıl sonra aynı yerde buluşacaklardır.

Dört yıl sonra aynı kafede buluştuklarında iş hayatına başlamadan, eskisi gibi sadece dördünün beraber olacağı bir tatil planı yaparlar. Gidecekleri yer olarak, Karadeniz bölgesinde yer alan Akdağ’ı seçerler çünkü kısa bir süre sonra dünyaya teğet geçecek kuyruklu yıldız, çıplak gözle buradan net olarak görülebilecektir.

Çok eğlenceli başlayan tatil günleri, onları hiç ummadıkları şekilde yaşayacakları, belki de bir daha yaşayamayacakları müthiş gerilimli bir maceranın içine çeker. Gelecekle ilgili hayalleri, hayata bakışları, akla gelebilecek tüm planları değişmek zorunda kalır çünkü hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Cin Duvarı adlı bu roman, fantastik gerilim türünde yazılmış; komedi, dram, gerilim ve korkunun malzeme olduğu, ara vermek istemeden okuyacağınız bir eserdir.

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı