%25
Çubuk Kedi : İki Kediciğin Hikayesi - Watson, Tom

Çubuk Kedi : İki Kediciğin Hikayesi

Tom Watson

Yayınevi: Pena

Yayın tarihi: 11/2017

ISBN: 9786059441575

Çevirmen : Ozan Erdoğan

Türkçe | 224 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: 11-14 Yaş Okuma Kitapları  |  7-10 Yaş Okuma Kitapları

  • 18,75 TL
  • 25,00 TL

Çubuk Kedi ve en yakın arkadaşı Edith için yine büyük bir gün. Hazine avına çıkabilirler, şarkılar söyleyebilirler, güvercinleri kovalayabilirler.  Tabii ki ara ara uyuklayabilirler de. Ancak yirmi üçüncü kattaki dairelerinde tehlike de eksik olmaz. Caddede trafik kazası sonrası büyük bir gürültü kopar ve ne yazık ki bu gürültü karşı binadaki Bay Müzik’i çaresiz bir duruma sokar. Yardıma ihtiyacı vardır. Ona yardım edebilecek kimse yoktur. İki kedicik dışında. Çubuk Kedi ve Edith onu kurtarmak için büyük riskler almak zorundadır.

YAZAR HAKKINDA

Tom Watson çok sevilen Çubuk Köpek ve Çubuk Kedi serilerinin yazarıdır.
Eşi, kızı ve oğluyla beraber Şikago’da yaşayan yazarın tahmin ettiğiniz gibi bir de köpeği var. Köpeği Labrador ve Newfoundland kırması. Tom, köpeğinin kötü perma yaptırmış bir Labrador gibi göründüğünü söylüyor. Köpeğinin ismini “Lütfen Tişörtünü Giy” koymak istemiş (lütfen nedenini hiç sormayın) ama ailesi oyçokluğuyla bunu reddetmiş. Köpeğinin ismi Shadow sayesinde Tom, Çubuk Köpek serisi için bir sürü fikir buluyor.

Tom’un bir kedisi yok. O yüzden, Çubuk Kedi serisi için olan fikirleri tamamen başka bir yerden geliyor. O yerin tam olarak neresi olduğundan emin değil ama orasının biraz tuhaf olduğunu biliyor.
Hazır dikkatinizi çekmişken bir şeyi daha söyleyelim: Başka bir çubuk hayvan hikâyesi olmayacak.
Bir Çubuk Maymun olmayacak örneğin. Ya da Çubuk Tavuk (hem de söylemesi komik olmasına rağmen). Çubuk Keçi, Çubuk Domuz veya Çubuk Eşek de olmayacak. Bir Çubuk İnek hikâyesi ilginç olabilirdi ama bunu da yapmayacak. Çubuk Balık,  Çubuk Horoz ya da Çubuk Zürafa  (çizmesi zevkli  olmasına rağmen)  kitapları olacağını düşünmeyin.  Sadece köpek ve  kediler yeteri kadar eğlenceli. 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2018 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı