%20
Dağ Sensin : Kendini Sabotr Etmeyi Öz Hakimiyete Dönüştürmek - Wiest, Brianna

Dağ Sensin : Kendini Sabotr Etmeyi Öz Hakimiyete Dönüştürmek

Brianna Wiest

Yayınevi: Pegasus

Yayın tarihi: 08/2023

ISBN: 9786254103810

Çevirmen : Sevinç Seyla Tezcan

Karton Kapak | Türkçe | 232 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Kişisel Gelişim

  • 200,00 TL

Bu kitap, kendini sabote etmek üzerine.

 

Neden yapıyoruz? Ne zaman yapıyoruz? Ve buna temelli nasıl son verebiliriz? 

 

Aynı anda var olan ama birbiriyle çelişen ihtiyaçlarımız kendi kendimizi sabote ettiğimiz davranışlara sebep olur. Değişme çabalarına karşı çıkmamız bu yüzdendir ve genellikle bu durum tüm bu çabalar tamamen faydasız görünene kadar devam eder. Ancak en zararlı alışkanlıklarımızdan mühim içgörüler elde edebilir, beynimizi ve vücudumuzu daha iyi anlayıp duygusal zekâyı inşa edebilir, geçmişteki deneyimlerimizi bir kenara bırakarak ve gelecekteki en iyi benliğimiz olarak hareket etmeyi öğrenerek kendimize engel olmaya bir son verip gerçek potansiyelimizi ortaya koyabiliriz.

 

Yüzyıllar boyunca dağ metaforu karşılaştığımız büyük zorluklar için kullanıldı, özellikle de aşılması imkânsız görünenler için. O dağa tırmanmak istiyorsak travmalarımız hakkında enine boyuna düşünme, direnç geliştirme ve o tırmanış anına nasıl uyum sağlayacağımız üzerine derin bir içsel çalışma gerçekleştirmek zorundayız. 

 

Böylece üstesinden geldiğimiz şey dağ değil, kendimiz olacaktır. 

 

 

“Brianna Wiest’in kitabı iyileşmeyi çok güzel anlatıyor. Kişinin kendini sabote etmesi, duygusal zekâ ve derin dönüşümle ilgili görüşleri paha biçilmez. Wiest değişimin kişinin kendisinden başladığını anlıyor. Bu kitap topluma sunulmuş bir armağan.” 

Dr. Nicole Lepera, yazar

 

“En derin potansiyelimizi gerçekleştirdiğimizde, en büyük ödüllerin sonuçlardan çok aslında başarabileceğimizi bildiğimiz şeye ulaşmak için dönüşmemiz gereken insandan geldiğine inanırım. Brianna Wiest ustalıkla yazılmış, zihin açan bu kitabında bize önümüzdeki tırmanışa hazırlanmamıza yardımcı olacak etkili görüşleriyle, kendi dağlarımıza tırmanmamız için gereken ilhamı veriyor. Tatmin edici, şaşırtıcı ve keyifle dolu bir hayatı yaşamanın gerektirdiği iç çalışmayı yapmaya hazır olanlar kesinlikle okumalı.” 

Simon Alexander Ong, uluslararası yaşam koçu & iş stratejisti 

 

Dağ Sensin zor durumlarda umut aşılayan bir uyandırma çağrısı. Yazar sizi, içinizdeki kahramanı uyandırırken, bilinçli olarak kendinize yeni bir anlatı seçerken ve nihayetinde derinden arzuladığınız ve hak ettiğiniz hayatı yaratırken kendiniz hakkında öğretilen bütün kuralları yıkmaya davet ediyor. Wiest, kendi kişisel dağınıza tırmanmak ve buraya kim olmak için geldiğinizi hatırlamak için gereken cesareti ve netliği kazanmanıza yardımcı olacak faydalı araçlar ve derin spiritüel değişikliklerden oluşan bir simya sunuyor. Kendi hakiki zorluklarıyla yüzleşip güçlerini geri kazanacak kadar cesur olanlar için müthiş bir rehber.”

Jenna Black, uluslararası yaşam koçu

 

“Brianna Wiest en sevdiğim yazarlardan biri. Hayat değiştiren bilgeliğini, okurlara güçlerini yeniden ellerine alma ve hayatlarını iyi yönde değiştirme ilhamı verecek benzersiz bir anlatımla birleştiriyor. Dağ Sensin şüphesiz birçok insana yardımcı olacak.”

Yung Pueblo, yazar

 

“Âdeta bir aydınlanma. Sözcükler beni derinden sarstı; farkına vardıklarım ve onayladıklarım yüzünden gözlerim yaşlarla dolduğu için birkaç kez okumaya ara vermek zorunda kaldım.”

Dawn Zulueta, oyuncu, sunucu ve model

 

“Brianna Wiest’in şaheseri kendimizi neden sabote ettiğimizi, bunu ne zaman yaptığımızı ve yapmaya nasıl temelli son vereceğimizi anlamamız için kusursuz bir yol haritası.”

Dr. Steven Eisenberg, iç hastalıkları uzmanı ve onkologİlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015