%25
Dayanılmaz - Shepard, Sara

Dayanılmaz

Sara Shepard

Yayınevi: Martı Yayıncılık

Yayın tarihi: 07/2016

ISBN: 9786051860213

Çevirmen : Gülfem Çırak

Türkçe | 336 Sayfa | 13,5 X 21 cm

Tür: Gençlik Edebiyatı

  • 36,75 TL

Sırları güvende tutmanın tek yolu hiç sır saklamamaktır.

Sevimli Küçük Yalancılar’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor! A, tabii ki hâlâ kızların peşinde. Kimsenin göremeyeceği yerlere gizlenip Yalancılar’ı izliyor ve onların en karanlık sırlarını tek tek ortaya çıkarıyor.

Emily eski aşkıyla yeniden buluşuyor fakat bu defa bebek adımlarıyla ilerlemekte kararlı. Peki, gerçekten aşka mı yoksa yeni bir kalp ağrısına doğru mu ilerliyor? Spencer, Princeton gezisinde inişli çıkışlı kampüs hayatıyla ilgili çok şey öğreniyor. Noel’ın babasının yepyeni bir yüzünü gören Aria, Noel’la arasını açabilecek bu sırrı ona söyleyip söylememenin sancısı içinde. Hanna ise kendisi için sonuç ne olursa olsun, içindeki A ile temasa geçmeye hazır.

Kızlar sır üstüne sır, yalan üstüne yalan ekleyerek A’nın tehlikeli ağına dolanıyorlar. Daha da kötüsü A, tetiği çekip Sevimli Küçük Yalancılar’ın sonunu getirmekte hiç bu kadar kararlı olmamıştı!
 Yazar Hakkında

Kendini bildi bileli yazıya meraklı olan Sara Shepard, New York Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Brooklyn Üniversitesi’nde sanat üzerine aldığı uzmanlık eğitimini tamamladı.

 “Sevimli Küçük Yalancılar” (Pretty Little Liars) adlı eğlenceli ve macera dolu serisiyle büyük bir okuyucu kitlesine ulaşan yazar, bu serinin aynı adla diziye uyarlanmasıyla milyonlarca insanın beğenisini kazandı.

Shepard, Philadelphia, Main Line’da kocası ve köpekleriyle birlikte yaşamaktadır.

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı