%0
Devlet Muhasebesi Soru Bankası - Manap, Gökhan

Devlet Muhasebesi Soru Bankası

Gökhan Manap

Yayınevi: Pelikan

Yayın tarihi: 03/2021

ISBN: 9786257184892

Türkçe | 368 Sayfa | 19 x 27 cm

Tür: Sınavlara Hazırlık

  • 95,00 TL

 Devlet muhasebesi, Genel Yönetim Muhasebe Yönetmeliği ile ülkemizin en uzun yönetmelik düzenlemelerinden olan Merkezi Yönetim Muhasebe Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda yürütülmektedir.

Bu kitap başta 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu olmak üzere Genel Yönetim Muhasebe Yönetmeliği ve Merkezi Yönetim Muhasebe Yönetmeliği düzenlemeleri göz önüne alınarak hem sözel hem de muhasebe kaydı sorularından oluşmaktadır. Bu anlamda ilgili mevzuatları çalışan arkadaşlar, kendi bilgi seviyelerini özgün sorularla deneyerek sınavda çıkması kuvvetle muhtemel soruları önceden çözme imkânı bulacaklardır.

Diğer taraftan, örnek sorularda adı geçen gerçek ve tüzel kişilerin tamamı hayal ürünü olup gerçek hayatla bir ilgisi bulunmamaktadır.

Hem Devlet muhasebesi konusunda hem de iyi bir insan olma hususunda hiçbir zaman yardımlarını esirgemeyen başta değerli üstadlarım; Hüseyin AVCI’ya, Hakan KARA’ya, Metin COŞKUN’a, çalışma arkadaşlarım; Burcu Sabriye ÖZDOĞAN’a, Nazire KONT’a, Mücahit SARUHAN’a, Ceyhun CANİKLİ’ye, Ertuğ TÜRKMEN’e, Adem AKÇAM’a, Mustafa ÖZDEMİR’e, Anıl KILIÇ’a, Volkan ARTAR’a, Salih İslam KAYA’ya, Ahmet SEVİNİŞ’e, Hayrettin BAŞER’E, Sefa SUNGUR’a, Sezai GÖKDAŞ’a, İsmail POLAT’a, Hatice AKSAN’a, Uğur KÖMERİK’e, Sevgi ULUSOY’a, Cemil KURT’a, dostlarım Seyit Mustafa MACİT’e, Ozan YILDIRIM’a, Alper EVİRGEN’e, Mustafa ÖZCAN’a, Seyfi BAŞKURT’a, Cem KARADAŞ’a ve Gülçe YÜKSELEN’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı