%10
Dijital Reklamın Gizli Dünyası : İçerik Pazarlaması ve Doğal Görünen Reklamlar - Einstein, Mara

Dijital Reklamın Gizli Dünyası : İçerik Pazarlaması ve Doğal Görünen Reklamlar

Mara Einstein

Yayınevi: The Kitap

Yayın tarihi: 12/2018

ISBN: 9786057950093

Türkçe | 264 Sayfa | 13.5 x 21 cm

Tür: İş Yönetimi

  • 40,50 TL
  • 45,00 TL

Reklam Sektöründe Tanımları Değiştiren
“Dijital Reklamın Gizli Dünyası” Raflarda Yerini Aldı

Akıllı telefonların aslında birer reklam iletim cihazı olduğunu söyleyen Mara Einstein, tüm dünyada çok satan kitabıyla sektörün tanımlarını değiştiriyor.

Geniş bir araştırma ve bilgi birikimine sırtını yaslayarak reklam dünyasında deprem etkisi yaratan “Dijital Reklamın Gizli Dünyası”, The Kitap Yayınları etiketiyle Türkiye’de! Mara Einstein yalnızca reklam verenlere değil, aynı zamanda dijital cihaz kullanıcılarına da hitap eden kitabında, medya ortamının değişimini ve sosyalleşme mecralarımızın nasıl olup da birer piyasaya dönüştüğünü anlatıyor.

Tüketiciyi yeniden tanımlayan Einstein, reklam sektörünün bugününü anlatırken yeni reklam biçimlerinin şaşırtıcı, eğlenceli ve güçlü bir kültürel eleştirisini yapmaktan da çekinmiyor. “Dijital Reklamın Gizli Dünyası”, her an her yerde farklı formatlarda karşımıza çıkan reklamları fark etmemizi sağlıyor.

Şirket sponsorluğu olmayan içerik bulmanın zorlaştığı günümüzde “Satın Alın” mesajının “Paylaşın” mottosuna dönüşümü Mara Einstein’ın bu cesur ve iddialı kitabıyla ortaya dökülüyor. Kitlesel farkındalık yaratmaya kararlı olan ve hem reklam vereni hem de tüketiciyi sarsan bu kitap ile üstü kapalı pek çok gerçek gün yüzüne çıkıyor. 

İlgi Çekici ve Bilgilendirici Bir Bakış Açısı Kazandırıyor

The Kitap Yayınları etiketiyle Türkçeye çevrilen “Dijital Reklamın Gizli Dünyası”, dijital pazarlamanın en güncel trendlerine ilgi çekici ve bilgilendirici bir bakış açısı ile yaklaşıyor. Artık içerik ile reklam arasındaki çizgi belli belirsiz bir hal alırken; reklamlar, çok daha kişiye özel hedeflemelerle sunulabiliyor.

Pek çok örnekle savını güçlendiren Einstein, bu kitabıyla günümüz reklam dünyasında yol alan herkese rehberlik etmeyi başarıyor. Reklamın üreticisi ve tüketicisi için yepyeni bir perspektif sunan kitap, akıllı telefonlar üzerinden ilerleyen reklam sektörünün geleceğine dair ipuçları veriyor.

Akademik ve sektörel başarılarıyla yetkinliğini tüm dünyaya kanıtlayan yazar, bu eseriyle Türk okuyucularına da reklam dünyasında yol göstermek için raflardaki yerini aldı bile!

Mara Einstein Hakkında:

Mara Einstein, City University of New York, Queens College’da medya çalışmaları profesörü ve bağımsız pazarlama danışmanıdır. 25 yılı aşkın süredir medya ve pazarlama üzerine çalışmalarını sürdüren Einstein, NBC, MTV Networks ve büyük reklam ajanslarında yöneticilik görevine devam ediyor.

AABİR Tanıtım Basım Yayın Hakkında:

Prof. Dr. Ali Atıf Bir önderliğinde AABİR Tanıtım Basım Yayıncılık adı altında faaliyetlerini sürdüren The Kitap Yayınları, 2014 yılında nitelikli iş ve ekonomi kitaplarını Türkçeye kazandırmak adına kurulmuş olmakla birlikte bugün Türkiye’nin ve dünyanın farklı kategorilerdeki önemli kitaplarını okuyucuyla buluşturuyor. Kişisel Gelişim, Psikoloji, Sosyoloji, İletişim, Medya, Siyaset Bilimi, Tarih gibi kategorilerde kurgu dışı kitaplarıyla Türkiye’de entelektüel sermayenin gelişimine katkıda bulunma gayesiyle çok satan “Beslenme Yalanları”, “Beyin Yalanları”, “Gündelik Hayatta Felsefe Nasıl Kullanılır”, “Tuz, Yağ, Asit, Isı” gibi önemli eserleri Türk okuyucuya sunarak geniş bir okuyucu kitlesi kazanmıştır.

Aynı çatı altında yer alan The Roman Yayınları ise 2018 yılında ilk yayını olan Michael J. Seidlinger’in “En Yabancı” romanı ile faaliyetlerine başlamıştır. Klasik ve çağdaş olmak üzere önemli roman ve öyküleri Türkçeye kazandırmaya devam etmektedir. 

Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr
  • Beyoğlu
  • Boğaziçi Üniversitesi
  • Koç Üniversitesi
  • Nişantaşı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı