%26
Doğadan Yaratıcılığa : Büyülü Gerçeklik - Emre, Zehra

Doğadan Yaratıcılığa : Büyülü Gerçeklik

Zehra Emre

Yayınevi: Uyanış Yayınevi

Yayın tarihi: 11/2019

ISBN: 9786059069809

Türkçe | 148 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Kişisel Gelişim

  • 11,10 TL
  • 15,00 TL

 Yazar, fotoğrafçı ve masal terapisti Zehra Emre doğanın yaratıcı bir kaynak olduğunu çocukluğunda fark eder. Yıllar içinde doğayla olan bağını güçlendirerek değişik yetenek alanlarını ortaya çıkarır.
Doğadan aldığı ilhamla, yazmanın, müzik dinlemenin ve fotoğraf çekmenin yaşamına olan katkısını büyülü bir deneyim ile okuyucuya aktarır.
Hepimiz, narin görüntüsünün altında her şarta uyum sağlayabilecek kadar güçlü, değişen, dönüşen, olgunlaşan; aydınlanmanın ve dönüşümün simgesi puf çiçekleri (karahindiba) gibiyiz.
Kitap şunu anlatır kendini okuyan sahibine; başını kaldır! Doğayı izle, onu sükunetle dinle, anlattıklarını içine al ve seni dönüştürmesine izin ver.
“Yaratıcı” hepimizin içine yaratıcılığın özünden yerleştirdi. İçimizde olmayan hiçbir şey dışarı çıkmaz. Onu ortaya çıkaracak kaynaklara ulaşmalıyız.
Yazabilirsiniz, ezgiler yaratabilirsiniz, şarkı söyleyebilirsiniz, dans edebilirsiniz, topluluklara ilham verebilirsiniz, fotoğraf çekebilirsiniz… Büyülü, zengin bir yaratıcılık kaynağı içinizde kendisini fark etmenizi bekliyor.
“Yaratıcı yaşam, içimizde saklı yetenekleri ortaya çıkarma mücadelesidir. Büyülü bir varoluşu, sıradan bir var oluştan ayıran şey, bu arayışa çıkabilme mücadelesidir.”
E. Gilbert
"Yaptığımız tüm sanat çıraklıktır. Sanatın büyüğü, yaşamdır."
M.C Richards

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı