%20
Dört Atlı : Bir Devrimi Ateşlemiş Söyleşi : Ciltli - Hitchens, Christopher

Dört Atlı : Bir Devrimi Ateşlemiş Söyleşi : Ciltli

Christopher Hitchens

Yayınevi: Kuzey Yayınları

Yayın tarihi: 11/2019

ISBN: 9786059909563

Yazar : Sam Harris Daniel Dennett Richard Dawkins

Çevirmen : Melissa Miller

Ciltli | Türkçe | 200 Sayfa | 14 x 21 cm

Tür: Bilgi Felsefesi

  • 91,20 TL

 

DÖRT ATLI için alkışlar“Eğer düşünmek bir spor sayılsaydı, bu dörtlü ulusal süperstarlar olurlardı; ve Dört Atlı’yı okumak bir all-star oyununda ön koltuğa sahip olmak gibi. Bu ateizm ve din hakkında bir kitap olmaktan daha fazlası; tüm insan toplumlarının içine işlemiş yanılgı ve yanlış anlama dumanını yarıp geçmek için zekamızı nasıl kullanacağımız üzerine bir ders.”

TIM URBAN, Bir Dakika! Ama Neden? sitesinin ve kitabının yazarı“Doğaüstü açıklamalara inanmamaya eğilimli insanlar için Dört Atlı ustalıklı, komik, eğlenceli ve ciddi derecede kışkırtıcı bir başucu kitabı.”

KURT ANDERSEN, stüdyo 360 radyo programının sunucusu ve Fanteziler Diyarı’nın yazarı“Hitchens, Dawkins, Harris ve Dennett’in kelimelerine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuluyor. Onlar Voltaire’nin varisleri.”

MATT RIDLEY, Herşeyin Evrimi kitabının yazarı“Bu kitabın her kelimesinin keyfini çıkartmak için bir ateist veya atlı olmanız gerekmez. Sadece gerçek entelektüel sorgulamaya ve özgür tartışmaya aç olmanız yeter. Ve gelin yüzleşelim, aç olmanın ötesinde, muhtemelen açlıktan ölmek üzeresiniz.”

MEGHAN DAUM, Konuşulamaz’ın yazarı“Bir Ateist devriminin başlangıç noktasını söylemek imkansız olsa da, bu sohbetten daha iyi bir aday zor.”

PENN JILLETTE, Tanrı, Hayır! kitabının yazarı“Kutsalları umursamayan, engin bilgili, yıkıcı biçimde gerçekçi, sinsice neşeli… Bu kitabı okumak, öğleden sonranızın büyük kısmını en büyük entelektüellerin bazılarıyla konuşarak geçirmek gibi.”

JULIA SWEENEY, aktör, komedyen, yazar“Kitap beni ele geçirdi. Bu çok bilgili sohbet boyunca sergilenen bilimin alçak gönüllülüğü ve açık sözlülüğü dinin kibri, ikiyüzlülüğü ve ‘uydurmaktaki’ muazzam küstahlığı karşısında ışık saçıyor. Ne kadar da umut verici bir sohbet!”

SUSAN BLACKMORE, Mem Makinesi kitabının yazarı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015