Dünyayı Değiştiren Buluşlar - Akdağ, Nur

Dünyayı Değiştiren Buluşlar

Nur Akdağ

Yayınevi: Yeşil Elma

Yayın tarihi: 04/2009

ISBN: 9786054226009

Yazar : T. Erdem

Türkçe | 288 Sayfa |

Tür: Popüler Bilim

Siz değerli okuyucularımızın beğenisine sunduğumuz "Dünyayı Değiştiren Buluşlar" adlı iki ciltlik kitabımız geniş bir bilgi birikimi içermektedir. Her yaştaki insanın merak edip öğrenmek isteyeceği bu bilgiler, önemli değerlendirmelerle birlikte sizlere sunulmaktadır. Merak ettiğiniz konu ve olayların "İlk" kez nerede keşfedildiğini, bulunduğunu, gerçekleştiğini, icat edildiğini, neyin nerede, nasıl olduğunu kitaplarımızda zevkle okuyacaksınız.

İçinde ilginç ve öğretici bilgiler barındıran bu kitaplar, aynı zamanda dünya uygarlık tarihinin de öyküsünü sunmaktadır. Zengin bir içerikle ve siz okuyucuları sıkmadan teknolojiden sanata ve günlük yaşamdan sağlığa her alanda ihtiyaç duyacağınız bilgiler sade bir dille sunulmuştur.

Bu çalışmanın amacı, günlük yaşantımızda sık sık karşılaştığımız olayları, kullandığımız araçları, merak ettiğimiz konuları "İlk kez" kimin icat ettiğini, kimin veya kimlerin kullandığını, kimin gerçekleştirdiğini sunmaktır.

Bugünün dünyasını olumlu veya olumsuz olarak etkileyen, yön veren, şekillendiren olayların, buluşların, olguların veya araçların "İlk"lerini anlatan bir başvuru kitabıdır.

Bu kitap Kanada'nın Halifax Eyaletinde yaşayan yazarımız Nur Akdağ'ın Araştırmalarının bir ürünüdür. Tanıtım Yazısı'ndan

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı