Eğer Ogilvy Değilseniz Bir Fikir Yaratmanın Yolları : Reklamcılığın Gizli Silahları - Ivanov, Alexey

Eğer Ogilvy Değilseniz Bir Fikir Yaratmanın Yolları : Reklamcılığın Gizli Silahları

Alexey Ivanov

Yayınevi: Cinius

Yayın tarihi: 08/2020

ISBN: 9786257863728

Türkçe | 205 Sayfa | 13 x 19,5 cm

Tür: Reklamcılık - Halkla İlişkiler

 Ben bir fikir koleksiyoneriyim. Pek çok yıl boyunca dikkat çeken, beni şaşırtan ve bir ürünü almama sebep olan reklamları, videoları, broşürleri ve posterleri biriktirdim.
Her güzel fikir bana büyük mutluluk verdi, zira her seferinde işimle ilgili bana yardımcı oldular. Her yeni fikir bir dizi yaratıcılık işini çözmekte kullanılan araçlar haline geldi. Bu iş, her zaman elimin altında olan şahsi rekabet üstünlüğüm haline geldi.
Koleksiyonumda yaklaşık beş bin reklam örneği bulunuyor. Bunları sıradan reklam prodüksiyonlarından ayıran fark, izleyen üzerinde yarattıkları etkinin gücü ve keskinliğinde yatıyor.
Satış materyalleri yaratmada kullanılan yaratıcı tekniklerin sayısı oldukça azdı, iki düzine civarındaydılar.
Bu yirmi teknik arasında en sık kullanılanlar sekiz taneydi. Bu kitapta ele alacağımız araçlar bunlar olacak. Bu yaratıcı araçlar dizisi güçlü bir çözüm bulmanızda size her zaman yardımcı olacaktır, damarlarınızda tek bir yaratıcılık damlası olduğuna inanmasanız bile.
Bugünlerde para hızla değer kaybediyor fakat bu kitapta öğreneceğiniz promosyonel yaklaşımlar ve daha da önemlisi, okuduktan sonra kafanızda oluşacak olan fikirler sürekli olarak değer kazanacak. Bu yüzden çok az bir yatırımla çok fazla geri dönüş elde edeceksiniz – Bay İşletmenin altın kuralı.
Eğer dünyadaki beklenmeyen düşünceler ve parlak fikirlerin sayısı artarsa, herkes kazanır. Aramızdan herhangi birinin yaratıcı başarısı ortak noosferimizi –insan düşüncesinin dünyasını- daha geniş, daha güçlü ve daha sağlam hale getirecektir.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı