%20
Eğitime Çözüm : Deryaya Bir Damla Su - Baş, Fuat

Eğitime Çözüm : Deryaya Bir Damla Su

Fuat Baş

Yayınevi: Bilge Kültür Sanat

Yayın tarihi: 09/2021

ISBN: 9786257201582

Türkçe | 224 Sayfa | 12,5 x 19,5 cm

Tür: Eğitim Politikaları

  • 28,80 TL

Geçmişten günümüze zeki ve başarılı insanların, hayatlarını, aldıkları eğitim ile kökten değiştirdiğini bilirsiniz. Kitabı okuduktan sonra dünyanızı değiştirecek en büyük fikrin ne olacağına siz karar verin!
İletişim çağını yaşadığımız bu zaman diliminde 19. yüzyıl eğitim anlayışımızla çağı yakalama şansını kaybediyoruz. Özü itibariyle bize ait olmayan dünyevileştirme projesiyle birlikte sıradan bir insanın dünya tasavvuru ve algısı büyük ölçüde değişti. Bu dejenerasyonun etkisiyle "köşeyi dön de nasıl dönersen dön" zihniyeti hâkim kılındığı için eğitimin özündeki güzel ahlaklı olabilmeyi büyük ölçüde kaybettik.
İradenizle karar vererek yaptığınız işler beyninizi özgür sizi de mutlu kılar. Allah insanoğlunu, mutluluğu anlayabilecek kıratta yaratmıştır. Beyninizin anahtarı sizin elinizde, alacağınız "mesleki eğitim" ile düşünce yapınız biçimlenecektir. Çünkü olumlu veya olumsuz tercih kişinin kim olduğunu belirler. Verdiğiniz kararlar zihninizin büyüklüğünü ortaya koyar.
Kitap içeriğinde dünyamızı güzelleştirmeye yönelik, "Deryaya Bir Damla Su" babında değişik fikirler var. Bilirsiniz, fikirler tohum gibidir. Her tohum her yerde yeşermez. Zaman ve zemini oluşunca da bir an için yeşermek ve tomurcuk vermek için de beklemez. Bu kitabın yayımlanmasındaki amaç da eğitim dünyasına bir nebze olsun ışık tutabilmektir.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı