%0
Ekrandan Çıkan Köpekbalığı - Klement, Robert

Ekrandan Çıkan Köpekbalığı

Robert Klement

Yayınevi: Aksoy

Yayın tarihi: 02/2000

ISBN: 9789753125352

Türkçe | 96 Sayfa | 14,00 x 20,00 cm

Tür: 7-10 Yaş Okuma Kitapları

  • 13,75 TL


Köpekbalıkları hakkındaki her şey henüz keşfedilemedi. Örneğin bilgisayar ve video oyunlarıyla yakından ilgilendikleri bu kitap sayesinde kanıtlandı.

Tom, yaşamını neredeyse bilgisayar başında video oyunlarıyla geçiriyordu. Parmakları bilgisayar tuşlarına dokunduğunda yaşadığını hissetmeye başlıyordu: Galaksilerle savaşıyor, Ferrari arabalarla yarışlar yapıyor, hayali rakiplerle boy ölçüşüyordu. Komşu kızı Lisa, Tom'u bir türlü anlayamıyordu. Canavarlarla çarpışmayı, niçin kendisiyle hoşça vakit geçirmeye tercih ediyordu. Lisa'nın bilgisayar ve video dünyasını anlaması gerçekten çok zordu.
Bir gün her şey değişti. Tom ve arkadaşları Japonya'nın en büyük bilgisayar oyunu üreten firması tarafından "test oyuncusu" seçildiler. Tüm bilgisayar ve video oyunlarını, dünya pazarında piyasaya sürülmeden önce onlar "test" edeceklerdi... Ama bu oyunlar hiç de onların bildiği türden değildi. Dünya küçülmüş, sanki bütün korkular onların bilgisayarının ekranından çıkacakmış gibiydi. Sanal gerçeklik dünyasındaki tehlike Tom ve arkadaşlarının burnunun ucundaydı artık. Bu durumda Lisa ne yapıyordu: "Mikado'nun çöpleri" bir işe yarar mıydı acaba?

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı