Elitlerin Tanrısı - Mercan, Şeref

Elitlerin Tanrısı

Şeref Mercan

Yayınevi: Sokak Kitapları

Yayın tarihi: 07/2021

ISBN: 9786052870549

Türkçe | 476 Sayfa | 13,50 x 21,00 cm

Tür: Din / Genel

Satürn/Satan/Şeytan/Lucifer ya da Baphomet görsel medya ile insanları kitapta bol bol örnekleri verilen yalanlarla dolu bir dünyada yaşatan “Elit Azınlık”ın tanrısıdır!

- Zamanla bu gelenek, Nimrod ve oğlu Tammuz'un Kabil'in İlahi Soyu Lucifer'den geldiği hipotezine dayanarak Babil'in Gizemli Dini “The Mystery Religion of Babylon” olarak bütün dünyaya yayılır ve kitap boyunca göreceğimiz gibi, Avrupa Birliği, Vatikan, Masonluk, Hollywood gibi kurum ve gizli örgütlerin din felsefesini oluşturarak günümüze kadar gelir. Hemen hemen her büyük şehirde bulunan dikilitaşlar (Obelisk), bütün ezoterik örgütlerin ana felsefesi olan “cinsel ilişki”yi temsil eden birer anıttır! Orgazm olmayı öğreterek Havva'yı kandıran 'yılan'ın ezoterik manası -Sacred Gnosis-Kutsal Bilgi - binlerce yıl geriye gider.

- Satanik (Cain-Kabil) soydan gelenlerin içinde günümüz dünyasının “en saygın (!) elitleri” de vardır ve bu “seçkin grup”, size çok garip gelecek ama erkek çocuklarını kız olarak, kız çocuklarını da erkek olarak büyütürler (Transformation) ve onların inanç sisteminde doğal olan (Baphomet) budur! Hollywood yıldızlarının ve mankenlerin büyük çoğunluğu çift cinsiyetli veya cinsiyetini değiştirmiştir.

- Mel Gibson, Corey Feldman, Yüzüklerin Efendisi filminin çocuk yıldızı Elijah Wood, Hollywood'un pedofil (küçük çocuklara düşkün sapık) kaynadığını ve satanik ritüellere katılmayanların piyasadan silindiğini ekranlarda anlattılar.

- Abraxas (Şeytan) başkanlığındaki arkhonlar/cinler tamamen sahte bir görüntüden oluşan bir dünya ile insanları yönlendirmekte, bizlerin enerji kaynağı yiyecek/içecekler iken onlar insanların olumsuz/negatif enerjisiyle beslenmektedirler.

- Bugün bütün dünya Süleyman Tapınağı'nın yeri olarak şu anda Kubbet-üs Sahra'nın ve El-Aksa Camisi'nin bulunduğu Tapınak Tepesi'ni (Temple Mount) kabul eder ama bu bir aldatmacadır, çünkü tapınağın asıl yeri Ophel Tepesi'dir.

- Hz. Süleyman öldükten sonra İbraniler tek tanrıya inananlar ve çok tanrıya inananlar olarak ikiye bölünmüştür. Hz. İsa nasıl bir Tanrı'ya dönüştürüldü?

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı