%20
Emily ve Einstein - Lee, Linda Francis

Emily ve Einstein

Linda Francis Lee

Yayınevi: Eksik Parça

Yayın tarihi: 03/2016

ISBN: 9786059864619

Türkçe | 448 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Roman Öykü

  • 16,20 TL
  • 20,25 TL

“Bana âşık ol. Hadi, sana meydan okuyorum.” demiştim Emily’ye, ama şimdi düşününce kendi düşüşümü hazırlayan neden acaba bu meydan okuma mıydı?

Her şeye sahiptim, prestijli bir isim, ihtiyaç duyduğumdan fazla param ve bana birkaç beden büyük gelen bir egom vardı. Peki, tamam, başıma gelen trajikomik olayın sebebi de egom olabilir belki de ama yine de pasaklı bir köpeğin bedeninde yaşamaya mahkûm olmayı hak etmiyordum. Şu an büyük ihtimalle kendimi nasıl bir köpeğin bedeninde bulduğumu merak ediyorsunuz. Ama konu bu değil.

Konu şu ki, kendi bencil çıkarlarımı düşünerek meydan okuduğum ve bana âşık olan karım Emily büyük bir çıkmazda. En küçük şeylerle bile mutlu olmasını bilen Emily’nin basit hayatından benim gibi büyük bir lokma koparıldı ve o bu boşluğu nasıl dolduracağını bilmiyor. Üstüne ona söylediğim küçük –peki, tamam, büyük– yalanlar da cabası... Şimdi ona yardım etmeliyim, ama bu yaşlı ve pasaklı köpeğin bedenindeyken bu çok da kolay olacakmış gibi görünmüyor...


Linda Francis Lee’nin Emily ve Einstein’ı gerçek, aşk ve ikinci şanslara dair yazılmış, okuyucuları ve eleştirmenleri büyüleyen kalbinizi ısıtacak bir roman.

Yazar Hakkında:

Teksas’ta doğup büyüyen Linda Frances Lee, Texas Tech Üniversitesi’nde reklamcılık okudu; ardından jeoloji ve matematik dallarında da eğitimler aldı. Kendini keşfetmek üzere girdiği yolda koşmak, yazmak, tenis, piyano dersleri, öğretmenlik gibi birçok şeyle uğraşsa da, içlerinde en sevdiği şeyin yazmak olduğunda karar kıldı. Kelimelerle arasındaki güzel ilişkiyi keşfeden yazarın ilk romanı olan Blue Waltz birçok övgü aldı. Birçok romanı bestseller listelerine girdi.


Romanları yirmi ülkede yayınlanan Lee, şimdilerde New York’ta yaşamaktadır. Yazmaya ara verdiği zamanlarda eşiyle, ailesiyle ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten ve Central Park’ta uzun koşular yapmaktan hoşlanmaktadır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı