%9
English Speaking Activities 3 - Göçmen, Hakan

English Speaking Activities 3

Hakan Göçmen

Yayınevi: Nobel

ISBN: 9786051330068

Türkçe | 96 Sayfa | 20 x 28 cm.

Tür: Dil /Yabancı Dil

  • 13,65 TL
  • 15,00 TL

Serinin 3. kitabı olan
"SPactivities - Advanced", ileri seviyedeki öğrencilerin İngilizce konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik aktiviteleri içermektedir. Bu kitapta ileri düzeye gelmiş öğrencilerin, dil bilgisel olarak zaten çok fazla eksiği olmadığı varsayılarak, konuların içeriğinde ilk iki kitabın aksine herhangi bir dil bilgisel odak noktası bulunmamaktadır. Bunun yerine aktiviteler tamamen "dilde akıcılığa" yöneliktir. Seçilen konu başlıkları müzik, sinema, internet, spor, eğlence, eğitim vb. üzerinde konuşulabilecek birçok konudan oluşmakta ve konuların herkese hitap etmesi sayesinde öğrencilerin ders içi katılımını oldukça artırmaktadır. Kitapta ayrıca "Idioms and Expressions" başlığı altında İngilizcede günlük hayatta sürekli kullanılan deyimler ve ifadeler açıklamalı ve örnekli olarak ayrı bir bölüm halinde yer almaktadır.

Konuşma becerileri üzerine hiçbir kaynağın yazılmadığı ülkemizde tüm seviyeler üzerine hazırlanmış tek kaynak olan "SPactivities" serisinin her kitabı, sınıf içi motivasyonu yükseltmek ve İngilizce derslerini eğlenceli ve dinamik bir atmosfere dönüştürmek isteyen öğretmenlere kesinlikle önerilir.

SPactivities offers:
-A simple well-organized format
-A varied range of classroom activities for practising oral English

SPactivities includes:
-Lots of engaging and interesting topics which draw students into a variety of diverse subjects ranging from "Movies" to "Hobbies", including "Social Issues"
-A list of everyday idioms and expressions with clear definitions and examples

SPactivities is recommended for:
-More advanced english language learners who want to develope conversation skills and improve fluency
-English teachers who want to raise general learner motivation and make the English language classroom a fun and dynamic place

Englısh Speaking Activities için şu an mevcudu olmayanlar

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı